МЕНЮ


24 квiтень 2015 - 14:33

Діти – до Великодня


Підбиттю підсумків уже традиційного міського конкурсу серед учнівської молоді міста “Величне свято Великодня” були присвячені урочистості, які відбулись у приміщенні Кіровоградської міської ради. Конкурс п’ятий рік поспіль проводиться у нашому місті за сприяння управління освіти міської ради і відбувається він у двох номінаціях – “Пасхальна листівка” та “Великодня писанка”. Цьогоріч у ньому взяли участь вихованці 39 навчальних закладів Кіровограда та двох позашкільних. На розгляд журі було представлено 347 дитячих робіт.

Відкриваючи урочистості, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко наголосила, що метою проведення творчого конкурсу було і залишається виховання у дітей поваги до історії, культури, традицій українського народу і одвічних християнських цінностей.

Усі учасники конкурсу відзначають, що створення власними руками пасхальних листівок та писанок об’єднало дітей і дорослих.

Із теплими словами вітань з найвеличнішим християнським святом до учасників урочистостей звернувся і неодмінний учасник оргкомітету конкурсу настоятель Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у Кіровограді отець Євгеній (Назаренко). А потім настав час подарунків. Усі переможці отримали від організаторів конкурсу грамоти, цікаву літературу та великодні прянички, посвячені у Києво-Печерській лаврі. А член журі – президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати депутат міської ради Ірина Саєнко привітала переможців і вручила подарунки.

Ряд робіт були відзначені спеціальними призами “За найкращі експонати, що втілюють народні традиції”.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34223 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua