МЕНЮ


1 серпень 2014 - 12:20

Діти дозвілля провели змістовно


Родини Бондаренків та Петренків висловлюють щиру подяку відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради за те, що для дітей улітку були організовані громадські оплачувані роботи.

"Наші хлопці Артем та Владислав два тижні займалися благоустроєм рідного міста, – пишуть вони у листі до редакції “Вечірньої газети”. – Разом з іншими старшокласниками вони приводили до ладу незадовго до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні територію Фортечних валів. Також прибирали сміття та скошену траву біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та у так званому каскадному сквері. Кожного ранку діти з радістю вирушали на роботу. Вони пишалися тим, що роблять корисну для кіровоградців справу, що заробляли свої перші гроші. До того ж, підлітки потоваришували один з одним, вони були як одна команда. Назавжди запам’ятається нашим хлопцям і урочисте вручення трудових книжок. Далеко не кожен із нас мав можливість отримати трудову книжку в такому віці…"

До слова, як пише в листі Олена Петренко, її син Владислав на свої перші зароблені гроші придбав кожному члену родини невеличкий сувенір, а решту витратив на цікаву подорож у Чигирин.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36632 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua