МЕНЮ


28 грудень 2018 - 11:01

Діти малюють Україну


Понад дві з половиною тисячі робіт прислали діти з різних куточків держави, а саме 73 міст, на Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна», який вже четвертий рік поспіль проводить кропивницька галерея «Єлисаветград».

21 грудня у мистецькому закладі урочисто підбили підсумки конкурсу в присутності вихованців місцевої дитячої художньої школи, загальноосвітніх закладів міста, які подали на конкурс свої роботи, директорів шкіл. Завітав на свято і міський голова Андрій Райкович.


За словами засновника конкурсу та власника галереї «Єлисаветград» Миколи Цуканова, понад 500 дітей вже отримали подарунки за участь у конкурсі. Напередодні були відправлені посилки із нагородами до міст Золотого та Харкова. Там також провели урочистості, на яких щиро вітали учасників конкурсу.

– Цього року встановлено рекорд за кількістю дитячих малюнків, – зазначив Микола Цуканов. – Це вдвічі більше, ніж торік, і дуже приємно, що в конкурсі «Щаслива дитина – квітуча Україна» взяли участь діти віком від чотирьох до п’ятнадцяти років з практично усіх регіонів України, з маленьких міст і обласних центрів. Не надійшло малюнків лише з Криму.

Юні художники малювали на вільні теми, вони зображували своє бачення України. У творах немає насилля, суму та негативних подій. Головна мета цього конкурсу – показати, які талановиті діти в нашій країні, і протиставити мистецтво та культуру насильству й агресії.

Крім вручення дипломів та нагород переможцям (а нагородами були авторські роботи українських митців, які надіслали їх для кращих юних художників), учасники зустрічі обговорили питання розвитку образотворчого мистецтва в школах міста, а також матеріально-технічної допомоги художній школі.

Андрій Райкович привітав усіх присутніх із надзвичайною мистецькою подією, в якій кропивницькі діти проявили свої неймовірні таланти, і запевнив, що міська влада ініціативу галереї «Єлисаветград» щодо розміщення дитячих малюнків на рекламних носіях міста підтримує. Також міський голова пообіцяв всіляку підтримку конкурсу і в наступному році. Справжньому дитячому фестивалю мистецтв – бути!

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3729 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua