МЕНЮ


28 вересень 2018 - 10:29

Діти оздоровилися за бюджетні кошти


Майже триста дітей з Кропивницького, які відносяться до незахищених категорій населення, побували в літніх таборах відпочинку за кошти міського бюджету.
Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, програмою відпочинку та оздоровлення дітей на 2018 – 2020 роки передбачено 800 тисяч гривень на придбання путівок до стаціонарних таборів для дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.
З ініціативи міського голови Андрія Райковича та за підтримки депутатів міськради при коригуванні бюджету за результатами першого кварталу 2018 року додатково виділено 1,3 мільйона гривень на оздоровлення дітей.
Цьогоріч дітвора відпочивала та оздоровлювалася в таборах «Бригантина», «Жовтень» Кіровоградської області та «Перлина Чорномор’я» – Одеської.
Оздоровлювалися, зокрема, сироти, діти, які залишились без батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти учасників бойових дій та померлих учасників АТО, переселенці, діти з інвалідністю та ті, що перебувають на диспансерному обліку.
Четверо вихованців дитячого будинку “Наш дім” відпочили у США за рахунок коштів, залучених благодійним фондом «ЮніБрідж»
За кошти обласного бюджету надано 167 путівок в дитячі оздоровчі табори “Дружба”, “Бригантина”, та “Перлина Чорномор”я”.
79 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відпочили за кошти державного бюджету у міжнародному дитячому центрі “Артек”, що у Пущі Водиці, та в дитячому центрі “Молода гвардія”
Крім того, у 2018 році 23 дитини з обмеженими можливостями разом з батьками побували в інклюзивній літній школі «Квітка-Семицвітка», яка діяла на базі відпочинку «Таврія» Херсонської області. Кошти для організації роботи цієї літньої школи передбачено міською програмою підтримки сімей – 90 тис. грн.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44229 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua