МЕНЮ


26 липень 2011 - 17:10

Діти відпочивають, дорослі працюють


Від початку шкільних канікул керівництво міського органу самоврядування зосередило свої зусилля на поточному й капітальному ремонтах кіровоградських шкіл. Про перебіг ремонтних робіт йшлося на нараді під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха, та за участі заступника міського голови Лариси Андреєвої, начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко та начальника управління капітального будівництва міської ради Віктора Ксеніча. Керівники підрядних організацій розповіли про перебіг ремонтних робіт, а також назвали терміни їх завершення в окремих школах.

У ЗОШ № 1, наприклад, до п’ятнадцятого серпня буде відремонтовано санвузли на першому й другому поверхах, у ЗОШ № 25 ремонтники «відреставрують» її спортивний зал і роздягальні. Навколо 32-ї школи «виросте» паркан, а в ній самій будівельники завершать внутрішні ремонтні роботи. А в десятій школі ремонт внутрішніх приміщень вони зобов’язалися закінчити протягом 15 – 20 чисел останнього літнього місяця.

ЗОШ № 24 зустріне початок навчального року з новою системою опалення та відремонтованим дахом, як і четверта школа та гімназія імені Тараса Шевченка. Навколо другої школи підрядники продовжують ставити бетонний і лагодити металевий паркани. У школі № 7 доходить завершення створення у її приміщенні нового санвузла й невдовзі розпочнеться частковий ремонт спортивного залу. 14-а та 20-а школи певний час стоятимуть «оголені»: там розпочато капітальний ремонт покрівлі, який підрядники зобов’язалися закінчити якнайшвидше. Оновлення зазнає також дах та санвузли дитячої школи мистецтв у селищі Новому.

Василь Дзядух звернувся до всіх керівників підрядних організацій з вимогою завершити ремонтні роботи у школах вчасно і додав, що вимагатиме від них гарантії на певний час експлуатації відремонтованих приміщень та обладнання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3779 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua