МЕНЮ


1 липень 2010 - 10:46

Діти загинули і покалічилися через дідову гранату


Семирічна дівчинка загинула того ж дня. А нещодавно стало відомо, що помер і її 11-річний братик. Про це, зокрема, повідомив начальник управління МВС в області Віктор Пащенко позавчора на прес-конференції. Також начальник міліції Кіровоградщини розповів про природу вибуху в Люшнюватому: виявляється, зірвалася бойова граната РГД-5, яку зберігав власник того домоволодіння.

Міліціонери вилучили в нього цілу колекцію вибухонезпечних предметів. Усі ці речі – не спадок Великої Вітчизняної війни. Наприклад, випуск РГД-5 було налагоджено в СРСР у 1950-х роках.

За словами Віктора Пащенка, працівники міліції одразу здогадалися, що саме вибухнуло в тому домоволодінні. Це було видно з характерних осколків, які знайшли на місці пригоди.

Стосовно господаря колекції порушено кримінальну справу. Тепер, коли загинуло двоє його рідних онуків, він і сам жалкує про своє захоплення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3619 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua