МЕНЮ


22 березень 2013 - 16:42

Дітсадків при школах більшає


Наприкінці минулого тижня в ефірі ранкової інформаційно-розважальної програми "Ранкова кава" телеканалу "Кіровоград" начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко розповіла про охоплення дітей віком від одного до шести років дошкільною освітою.

Як зазначила Лариса Давидівна, у Кіровограді діють 39 дошкільних навчальних закладів, однак у деяких мікрорайонах обласного центру їх немає. Через це в місті триває перетворення деяких загальноосвітніх шкіл на навчально-виховні об’єднання, в яких відкривають дошкільні відділення. Цьогоріч, наприклад, у НВО № 33 готуються першого вересня прийняти перших вихованців дошкільного відділення. Там навчатимуть малечу з Масляниківки, Арнаутового та Никанорівки. Протягом декількох попередніх років у Кіровограді створено дошкільні відділення в НВО №№ 15, 21, три нові групи дошкільного навчального закладу № 37, які розміщено в початковій школі НВО № 1.

Лариса Костенко розповіла, що міське управління освіти запровадило новітню систему онлайн-презентації дошкільних навчальних закладів Кіровограда. Завітавши на офіційний сайт міського управління освіти в мережі Інтернет, батьки можуть отримати вичерпну інформацію про дитячі групи, педагогічні колективи та керівництво ДНЗ, а також про навчальні та виховні програми, за якими вони працюють. Таким чином, батьки можуть обрати для своєї дитини той садочок, який їм найбільше сподобається, та лишити онлайн-заявку на внесення їхнього малюка до черги. Також на сайті постійно оновлюється інформація про наявність вільних місць у дитсадочках.

Керівник освітньої галузі Кіровограда повідомила також про те, що в дитячому будинку "Барвінок" відкрито дві нові дитсадівські групи і що там є вільні місця. Тож батьки, які захочуть влаштувати своїх дітей до них, нині мають таку нагоду.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.28385 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua