МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:47

Дівчина, яка не підкорилася обставинам


Тиждень тому наше місто відвідала Міс краса України 2016 року та Міс краса світу 2017 року на візку Оксана Кононець.
Першого листопада в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського за її участі пройшло відкриття фотовиставки «Нескорена краса» в межах загальноукраїнського соціального фотопроекту, автором і організатором якого є модель. До організації фотовиставки в нашому місті долучилася обласна громадська організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері», на запрошення якої Оксана Кононець і приїхала до Кропивницького.
До відкриття фотовиставки, що тривала протягом тижня, дівчина вже побувала разом з головою обласної громадської організації «Серце матері» Людмилою Шукрутою та директором інформаційного центру «БЕСТ-Маркетинг» Ігорем Лісовим у міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю та обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Там Оксана Кононець розповіла дітям про те, як можна, навіть перебуваючи у візку, активно жити й бути успішною людиною. Її приклад неабияк надихнув вихованців названих центрів, вони не лише раділи зустрічі з неординарною людиною, а й відтепер мають орієнтир, на який варто рівнятися.
На відкриття фотовиставки «Нескорена краса» прийшло чимало люду, серед якого були як дорослі, так і діти, зокрема й члени обласної громадської організації «Серце матері» (наймолодші з них і співали, і вірші розповідали). Її голова, Людмила Шукрута, разом з іншими присутніми подякувала Оксані Кононець за те, що та дає людям з інвалідністю надію, спонукає їх не зневірюватися в собі й у житті, йти до власної мети й не боятися на шляху до неї тимчасових невдач. На виставці було представлено фотопортрети 12 дівчат і жінок у візках, виконані професійними митцями. На них — життєрадісні, упевнені люди, які реалізують себе в різних царинах і почуваються впевнено у світі, де на людей з інвалідністю очікують ще чимало незручностей.
А після відкриття виставки Oксaнa Кoнoнець побувала ще в обласному госпіталі для ветеранів війни, у травматологічному відділенні дитячої обласної лікарні та взяла участь у майстер-класі з приготування піци для вихованців «Серця матері» в ресторані-піцерії «Соренто». Завершився її візит до нашого міста зустріччю з одинадцятикласниками гімназії ім. Т. Шевченка – членами тамтешнього шкільного самоврядування. На цю зустріч завітали також секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба та начальник міського управління освіти Лариса Костенко. Вони побажали дівчині нових творчих успіхів і подарували на згадку про Кропивницький фотоальбом «Поема про місто».
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.84038 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua