МЕНЮ


25 лютий 2011 - 09:53

ДАІ не милує й своїх


14 січня минулого року близько тринадцятої години на вулиці Героїв Сталінграда в Кіровограді працівникові ДАІ, який їхав з увімкненим проблисковим маячком, не поступився дорогою водій ВАЗа-21103. Бувалий працівник ДАІ запідозрив, що той напідпитку. Газоаналізатор "Alcotest" ці підозри підтвердив. А сам водій ВАЗа зізнався, що годину тому випив літр пива. Складаючи протокол, володар смугастого жезла не зупинився навіть перед тим, що любитель пива працює оперативним уповноваженим управління державної служби боротьби з економічними злочинами облуправління МВС.

Проте у Кіровському райсуді, куди потрапив цей протокол, не знайшли доказів того, що борець з економічною злочинністю був напідпитку. Виправдовуючи його, суд вказав на непридатність газоаналізатора, в який дихав оперативник.

Державтоінспекція з цим не змирилася і звернулася до апеляційного суду області. Нещодавно відбувся перегляд цієї справи. Дійшовши висновку, що у справі достатньо доказів перебування водія ВАЗа у нетверезому стані, апеляційний суд постановив оштрафувати його за це на 2550 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37741 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua