МЕНЮ


30 вересень 2016 - 13:19

Дамбу-решето перетворюють на моноліт


Добігає кінця реконструкція дамби на Інгулі поруч з мостом на вулиці Михайлівській у Кропивницькому. Перебіг робіт на цій споруді минулого понеділка, проінспектувало керівництво міської ради.
Будівельники заливали цементно-вапняний розчин у порожнини дамби, яка давно потребувала ремонту (після її ультразвукового дослідження на початку липня цього року спеціалісти виявили, що вона не втримує річкову воду), та почали її гідроізоляцію. Саме в цей момент і завітали на будівництво міський голова Андрій Райкович, заступник міського голови Олександр Грабенко і начальник міського управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.
– Можливо, я не зовсім задоволений темпами реконструкції, але її якість мене задовольняє, – сказав Андрій Райкович і додав: – Це важлива гідротехнічна споруда, вона повинна мати максимальну гарантію надійності та довговічності, отже, поспішати не варто. Від часу її побудови минуло багато часу, вона вже перебувала в аварійному стані, тому наше рішення щодо капітального ремонту дамби було єдино правильним у такій ситуації. Я певен, що дамба після його завершення надалі повноцінно функціонуватиме і убезпечить центральну частину Кропивницького від підтоплення.
Відповідаючи на запитання журналістів, які також були там присутні, щодо вартості капітального ремонту, Андрій Райкович сказав, що це – близько п’яти мільйонів гривень. А також пообіцяв оприлюднити детальний звіт щодо використаних коштів на ремонт дамби.
За словами Віктора Ксеніча, реконструкцію водорегулюючої споруди (регулювання рівня води здійснюватимуть з допомогою металевих засувок) заплановано завершити до 30 жовтня.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37782 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua