МЕНЮ


30 листопад 2012 - 17:11

Дарма що служба – сухопутна


Не зовсім звичним видалося одне із недавніх чергувань для інспектора 1-го взводу батальйону патрульної служби при Кіровоградському МВ УМВС України в Кіровоградській області Сергія Філіппова. Йому довелося випробувати себе в ролі рятувальника.

Перебуваючи на чергуванні, автопатруль у складі трьох інспекторів БПС – Анатолія Стешенка, Сергія Філіппова та Володимира Нечепуренка – отримав повідомлення про те, що у річці знаходиться жінка. Прибувши в те місце і заставши людину в біді, міліціонери негайно зателефонували в рятувальну службу. А Сергій Філіппов, не чекаючи МНС-ників, зняв формену куртку та поліз у воду, яка сягнула йому по груди. Діставшись до жінки, міліціонер виявив, що вона встигла добряче наковтатись води.

Витягти потерпілу на берег Сергію допоміг його колега Анатолій Стешенко. Подальшу допомогу жінці надавали рятувальники та медики, що прибули на місце пригоди. Каретою швидкої медичної допомоги бідолаху доставили до лікарні. А її рятівник поїхав перевдягатися, адже його робочий день якраз був у розпалі.

За повідомленням прес-служби облуправління МВС, Сергій Філіппов лише кілька місяців працює у міліції. Незважаючи на невеликий досвід правоохоронної роботи, 25-річний старший сержант міліції довів, що готовий до будь-яких випробувань, пов’язаних зі службою в органах внутрішніх справ.30 листопад 2012 - 17:40
Хохол (вст)

молодец!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4314 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua