МЕНЮ


30 травень 2019 - 12:59

Де купити якісний кондиціонер?


Шукаєте де вигідно і швидко купити якісний кондиціонер в квартиру, котедж, офіс, магазин або для іншого приміщення? Бажаєте замовити сучасну і функціональну техніку з послугою професійного встановлення і подальшого сервісного обслуговування? Тоді радимо звертатися до нашої спеціалізованої компанії «AirWind».

Завдяки наявності широкого асортименту купити кондиціонер від відомого виробника і за доступною ціною ви зможете для приміщення будь-якої площі і призначення. В інтернет магазині представлені найбільш популярні різновиди обладнання:

· побутові кондиціонери;
· мільти-спліт системи;
· промислові кондиціонери.

Для кожного клієнта доступні мобільні і настінні моделі, касетні, канальні, підлогові, інвенторні і неінвенторні від таких провідних брендів, як LG, Leberg, Toshiba, Panasonic, Neoclima. Вся техніка з каталогу відрізняється наступними перевагами:

· гарантована виробником якість;
· стильний сучасний дизайн;
· підвищена функціональність;
· надійність;
· простота у використанні;
· вигідна ціна.

Встановлення і сервісне обслуговування кондиціонерів

В нашій компанії «AirWind» можна не тільки купити кондиціонер, але й замовити кваліфікований монтаж обладнання будь-якої складності – від домашніх сплітів, до мильти-систем з кількома внутрішніми блоками. Також ми пропонуємо професійне обслуговування кондиціонерів у процесі експлуатації. Кожен клієнт, який покупає техніку для кондиціонування у нас, отримує:

· високоякісні прилади потрібної потужності, модифікації, функціональності;

· швидке, акуратне, професійне встановлення зі збереженням гарантій виробника, наданням додаткових сервісних гарантій;

· можливість замовлення кваліфікованого обслуговування для діагностики, чистки, заправки фреоном, а також ремонту;

· безкоштовні консультації щодо оптимального варіанту моделі кондиціонера з урахуванням особливостей і призначення приміщення;

· вибір кращого місця для встановлення внутрішніх, зовнішніх блоків без пошкодження інтер’єру, фасадів, з можливістю залучення спеціальної техніки, промислових альпіністів.

Наші майстри мають відповідний досвід, кваліфікацію, необхідне обладнання, матеріали, щоб забезпечувати комплексне обслуговування кондиціонерів кожної модифікації з мінімальними затратами.

Переваги придбання кондиціонера в «AirWind»

Якщо ви вирішили купити кондиціонер в «AirWind», то можете бути впевненими в правильному виборі. Постійне оновлення асортименту дозволяє нам пропонувати тільки популярні і перевірені версії сучасної техніки, яка має практичні опції для створення комфортного мікроклімату, красивий зовнішній вигляд, високу потужність, тривалий термін безаварійного використання.

Також вам не доведеться шукати спеціалістів, які проведуть якісний монтаж обладнання та забезпечать регулярним обслуговуванням – все це ми теж робимо на високому рівні.

Щоб вже сьогодні вирішити питання придбання та встановлення кондиціонеру, зв’яжіться з нашими менеджерами у зручний спосіб – через online форму чи по телефону. Консультації ми надаємо безкоштовні, а якщо потрібен терміновий ремонт, то ви теж можете звернутися до нас.

Детальну інформацію дізнайтесь на сайті: wind.lviv.ua.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31759 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua