МЕНЮ


13 квiтень 2018 - 07:48

Децентралізація: плюси для медицини і освіти


Заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін узяв участь у розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яка відбулася у Вінниці.
Згодом заступник очільника міста провів нараду з керівниками виконавчих органів міської ради, на якій проаналізував завдання, що стоять перед місцевими органами влади і громадами.
Відкривали засідання Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Також у нараді взяли участь члени уряду, керівники облдержадміністрацій, обласних рад, міст, об’єднаних територіальних громад, керівники іноземних дипломатичних представництв, представники Асоціації міст України та інших організацій.
Про проблеми розвитку та кращі практики реформи децентралізації доповідали представники виконавчої влади з різних регіонів та очільники громад. За словами Олександра Мосіна, провідною була тема економічного розвитку регіонів як пріоритет нинішнього етапу децентралізації. Та найбільше уваги було приділено децентралізації у сфері освіти та охорони здоров’я.
– Досвід децентралізації в бюджетній сфері засвідчив, що, коли до бюджету міста надходять кошти, а місто має повноваження планувати їх ефективне використання, то усі питання життєдіяльності обласного центру вирішуються значно дієвіше, – зазначив Олександр Мосін. – У Кропивницькому позитивні зрушення можна відзначити в галузях освіти і медицини. Важливий крок міська влада зробила у напрямку розвитку комунального транспорту. Але перед нами стоїть ще багато завдань, які необхідно реалізувати. І регіональний розвиток безпосередньо пов’язаний з процесами децентралізації.
За словами Олександра Мосіна, під час обговорення спікери позитивно відзначили динаміку економічного розвитку Кропивницького. Крім того, Кіровоградську область назвали лідером зі створення опорних шкіл та прогресивною у плані реалізації освітньої реформи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38543 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua