МЕНЮ


26 липень 2013 - 15:29

День міста святкуватимемо 21 вересня


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок затвердив дату святкування Дня міста (21 вересня) та заходи щодо відзначення 259-річчя нашого обласного центру.

21 вересня пройде велика кількість театралізованих дійств, фестивалів, концертних, розважальних програм, конкурсів, екскурсій, спортивних змагань, ярмарків, виставок тощо. Приємні сюрпризи очікують на мешканців міста та його гостей у різних куточках Кіровограда. Відбудуться також концерт зірок естради і святковий феєрверк.

Згідно з рішеням виконкому, у нашому місті з‘явиться ще один пам’ятник. Кіровоградській обласній організації Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників дозволено встановити пам’ятник Героєві Радянського Союзу підводникові Ізраїлю Фісановичу на алеї біля СДЮШОР “Надія”.

Через зростання собівартості перевезень та з метою їх стабілізації виконком вирішив установити вартість разового проїзду одного пасажира в міському електричному транспорті Кіровограда для ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія". Тож із десятого серпня вартість разового проїзду одного пасажира в тролейбусах складатиме 1,25 гривні.

Зважаючи на звернення кіровоградців, виконавчий комітет вирішив також внести зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування, затвердженої рішенням виконкому від 8 листопада 2012 року. Згідно із цим рішенням, повернено деякі старі маршрути та частково змінено схему руху нових (докладніше про це читайте в публікації “Перші кроки нової маршрутної мережі”.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44096 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua