МЕНЮ


4 травень 2018 - 11:57

День народження колегіуму


Двадцятого квітня колегіум Кропивницького відсвяткував 110 років від дня заснування, хоча відкрили заклад у вересні 1907 року. Начальник міського управління освіти Лариса Костенко на святкуванні в обласній філармонії пояснила, чому воно відбулося більш ніж на півроку пізніше.
Це пов’язано з хворобою й відходженням у засвіти багаторічного директора колегіуму Маргарити Борисової. Тож святкувати в той час аж ніяк не випадало.
А виник теперішній колегіум як гімназія, яку заснував Мілетій Крижанівський. Один з найвідоміших її випускників – поет Арсеній Тарковський, батько не менш відомого кінорежисера Андрія Тарковського.
На святкування стодесятиріччя колегіуму до обласної філармонії привітати його педагогічний колектив, учнів та випускників, а також вручити подарунки завітала заступник міського голови Наталія Дзюба.
– Щиро вітаю вас зі 110-річчям навчального закладу. Бажаю всім учням успіхів у навчанні, учителям – розумних і слухняних учнів, бажаю всім мирного неба над головою, – сказала Наталія Дзюба. – Оскільки головним завданням міської влади завжди було, є і буде турбота про розвиток освіти в нашому місті, від міського голови, секретаря міської ради та міських депутатів вручаю керівництву колегіуму сертифікат на 25 тисяч гривень для придбання технологічного обладнання для їдальні навчального закладу…
За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток освіти міста, виховання та навчання молодого покоління та з нагоди 110-річчя закладу Подяку міської ради та її виконавчого комітету було оголошено трьом найкращим педагогам навчально-виховного комплексу.
У святкуванні ювілею рідної школи також взяли участь талановиті учні, які створювали гарний настрій усім присутнім своїми танцювальними та співочими композиціями.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31754 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua