МЕНЮ


1 березень 2013 - 12:17

День відкритих дверей у службі зайнятості


20 лютого, у День соціальної справедливості, працівники Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей, під час якого відбулася низка заходів, зокрема й для тих громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

Багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, на якому 24 кіровоградських підприємства представили свої вакансії, відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями КМРЦЗ Нора Налбандян. За її словами, до третини відвідувачів таких ярмарків знаходять на ньому собі роботу.

На ярмарку були представники ПАТ "Гідросила", ПрАТ "Гідросила АПМ", ПАТ "Червона Зірка", ТОВ "КІЗ "Лезо", ПАТ КШФ "Зорянка", корпорації "ХХІ століття", підприємства ГО "Асоціація підтримки вітчизняного товаровиробника" – "Фірма Ласка", ТОВ "Барва", ТОВ "Композиція" та інші. Близько чотирьохсот відвідувачів ярмарку спілкувалися з роботодавцями, розпитували про умови праці, заробітну плату та мали нагоду отримати запрошення до роботодавців для можливого подальшого працевлаштування.

Упродовж Дня відкритих дверей у центрі зайнятості для його учасників (169 осіб) пройшли профінформаційні та профконсультаційні семінари "Служба зайнятості – особам з особливими потребами", "Жінка і праця", "Як розпочати свій бізнес?", "Молодь на ринку праці", "Середній вік та професійні досягнення", із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці області, з техніки пошуку роботи тощо. Для представників підприємств відбулися семінари стосовно співпраці служби зайнятості та роботодавців відповідно до вимог чинного законодавства про зайнятість населення. У них взяли участь керівники більш ніж 60 кіровоградських підприємств. Учасників семінарів поінформували про основні засади нового законодавства України у сфері зайнятості населення. Особливої уваги було приділено працевлаштуванню громадян, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, організації громадських і тимчасових робіт, відповідальності роботодавців. Ознайомлено із законодавчими підставами стосовно забезпечення рівних прав при прийомі на роботу. Наголошено про недопущенні дискримінації у сфері зайнятості населення за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, місця проживання, недопущенні працевлаштування осіб без належного оформлення трудових відносин. Було розглянуто питання щодо зайнятості громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, працевлаштування молоді на перше робоче місце.

Роботодавці здобули багато корисної інформації, що знадобиться їм у подальшій роботі, та отримали інформаційно-довідкові матеріали, у яких ідеться про послуги служби зайнятості. Відбулося також засідання круглого столу (щодо взаємодії учасників соціального партнерства стосовно забезпечення соціального захисту населення від безробіття) за участю представників управлінь праці та соціального захисту населення Кіровської та Ленінської в місті рад, управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, Кіровоградського відділення Фонду соціального захисту інвалідів, роботодавців. Фахівці центру зайнятості ознайомили присутніх з основними положеннями Закону України "Про зайнятість населення" та наголосили, що досягнення соціальної справедливості можливе внаслідок дієвих кроків на шляху вирішення проблем кожної конкретної людини, забезпечення високої якості, доступності й оперативності при наданні соціальних послуг. Для півсотні школярів Кіровоградської школи-інтернату працівники центру зайнятості провели професіографічну екскурсію та презентацію послуг КМРЦЗ. А працівники професійно-технічних навчальних закладів розповіли їм про умови вступу до цих закладів та навчання у них.

Загалом з нагоди відзначення Дня соціальної справедливості спеціалісти Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели тридцять різноманітних заходів, участь у яких взяло близько тисячі громадян. Усі вони отримали профінформаційні та профконсультаційні послуги.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42486 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua