МЕНЮ


15 травень 2015 - 18:12

Депіляція бікіні


Сучасна жінка - еталон доглянутості, стилю і краси. Однак крім зовнішньої привабливості, яка виражається в одязі, зачісці і макіяжі, ховається головне надбання і атрибут - її шкіра. Красива доглянута і здорова шкіра - одна з головних переваг кожної жінки. Особливе значення при цьому має стан інтимної зони, догляд за якою потрібен не тільки в правилах особистої гігієни, але це й також і свого роду візитна картка жінки під час пляжного сезону.

Депіляція бікіні вимагає спеціальний підхід, оскільки шкірні покриви тут дуже ніжні і чутливі, а також дане місце містить безліч нервових закінчень, які під час депіляції можуть викликати неприємні інтенсивні больові відчуття.

Сьогодні сучасна практика напрацювала безліч методів епіляції бікіні, кожен з яких містить як свої плюси, так і мінуси. Процедуру по догляду за інтимною зачіскою можна проводити як в салонах краси у відповідних фахівців і з застосуванням різних апаратних методик, так і самостійно в домашніх умовах. Більшість сучасних жінок воліють проводити депіляцію бікіні на дому.

Сучасна косметологічна практика пропонує безліч методик:

1) Найпоширеніший спосіб депіляції за допомогою спеціальних приладів-депіляторів. Перевагою даного методу є досить тривалий результат близько місяця, однак істотним недоліком - дуже сильний біль під час процедури. Також, часто використовуючи дану методику можуть з'явиться врослі волоски.

2) Самий найменш болісний спосіб депіляції бікіні - із застосуванням лазерних технологій. Головна перевага лазерного методу - дуже тривале збереження результату, аж до позбавлення від волосся назавжди. Головний недолік - досить висока ціна.

3) Досить поширений спосіб депіляції бікіні - ваксинг, або, іншими словами, депіляція за допомогою воску абсолютно різної температури. Перевага методу - швидкість процедури і збереження результату на протязі близько місяця, мінус - при недостатній вправності після даної процедури можливе подразнення та синці.

4) Самий древній спосіб стежити за гладкою шкірою - шугарінг (за допомогою застиглого цукру). Безсумнівна перевага даного методу те, що він може використовуватися жінками, які мають чутливу шкіру, містить гіпоаллерген, не викликає запальних реакцій і не призводить до шкірних подразнень.

Таким чином, для того, щоб уникнути будь-яких небажаних реакцій, радимо звертатися до відповідних фахівців, які допоможуть не тільки підібрати прийнятний спосіб депіляції, але також і провести процедуру на професійному рівні.

 Боріться за свою красу і будьте щасливі!

 
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38423 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua