МЕНЮ


31 липень 2013 - 08:15

Депутат і дільничні - на службі громади


Зранку у вівторок біля третього під’їзду будинку № 7 на вулиці Хабаровській в Кіровограді зібралося чимало мешканців цього та навколишніх житлових споруд на врочисте відкриття громадської приймальні депутата міської ради Олександра Шамардіна та дільничного пункту міліції.

Названий депутат з власної ініціативи не лише відкрив після проведеного за власний кошт ремонту в нежитловому приміщенні на першому поверсі свою громадську приймальню, а й у сусідній кімнаті – умебльований дільничний пункт міліції, оснащений новітнім ноутбуком, завдяки якому (а також стільниковому зв’язку) дільничний матиме змогу отримувати оперативну інформацію щодо ситуації в мікрорайоні та в місті загалом. Тут він також надаватиме правову допомогу відвідувачам дільничного пункту.

Червону стрічку на вході до приймальні й пункту перерізали Олександр Шамардін та начальник дільничних інспекторів міліції Кіровоградського міського відділу міліції УМВС України полковник Ігор Іванов, який повідомив, що в пункті по черзі чергуватимуть дільничні інспектори міліції Свердловського мікрорайону (Кущівка) старші лейтенанти міліції Олександр Василенко та Микола Проценко, а також ті дільничні з інших мікрорайонів, які їх підмінятимуть.

Після врочистого відкриття Олександр Шамардін та правоохоронці поспілкувалися з місцевими мешканцями, які відзначили, що відкриття приймальні й пункту – уже не перша добра справа депутата. А він сказав, що чекає у приймальні на своїх виборців з їхніми скаргами і пропозиціями та, заручившись підтримкою Ігоря Іванова, пообіцяв, що за два місяці на тому ж місці відбудеться зустріч мешканців з дільничними та їхнім керівництвом, на якій міліціонери прозвітують про виконану роботу, а мешканці Кущівки дадуть їй свою оцінку.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37071 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua