МЕНЮ


2 грудень 2002 - 19:22

ДЕПУТАТ НА ОКРУЗІ (ПЕТРО ОВЧАР). ЛЮДИ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ


Святкова зустріч з колиш-німи фронтовиками з нагоди Дня Перемоги, автобуси, надані мешканцям Балашівки, щоб дістатися на Лелеківський цвинтар у поминальний день, придбання спортивного інвентарю для школи. Ремонт водостоку по Ствольній вулиці (прочищення мережі було здійснене спільними зусиллями з Кіровським райвиконкомом). Погашено заборгованість місцевої поліклініки за телефон: він запрацював після восьмимісячного(!) мовчання, відзначено на День медпрацівника колектив цього закладу. Шестеро дітей-пільговиків отримали путівки до Криму. Ліквідовано, знову ж таки за допомогою райвиконкому, стихійні сміттєзвалища. Полагоджено водопровід на кількох вулицях, завершено ремонт вулиці Терешкової, зараз ремонтується Київська. Проведено конкурс "Киньте все - гармошка грає!" Надавалась матеріальна допомога нужденним.

Уже, як бачимо, зроблено багато. Як за рахунок бюджету і за підтримки міської ради, так і на благодійних засадах (на комунальні і побутові потреби округу витрачено більше 9 тисяч гривень небюджетних коштів). Тож і не дивно, що люди вірять: у мікрорайоні буде наведено порядок. Спільними зусиллями міської і районної рад (райраду представляли на зустрічі її депутат, директор школи Валентина Пупишенко і керуюча справами райвиконкому Марія Велика), правоохоронних органів (чимало скарг на адресу своїх колег почув на зустрічі Віктор Удовичко, який очолює відділення по оперативному обслуговуванню мікрорайону "Балашівський").

Звичайно, що не в один день вирішаться балашівські проблеми. За сприяння депутата Петра Овчара планується виділення з міського бюджету коштів на повну заміну водопроводу по провулку Лахмана, до генерального плану капбудівництва по запиту П.Овчара включено обладнання безпосередньо у приміщенні школи туалетів, на контролі депутата виконання ще одного його запиту: щодо ремонту вулиці Степняка-Кравчинського. Перелік можна продовжувати. Роботи тут, на Балашівці, - не на один рік. Довести мікрорайон до плачевного стану (вулиці неосвітлені, криміногенна ситуація небезпечна, транспортне сполучення недостатнє, вода у дворах за графіком) швидко - варто лише було владі кілька років не приділяти цій околиці належну увагу. Далі так жити не можна - про це говорили всі, хто виступав під час зустрічі. Люди готові допомогти навести порядок.

У зустрічі взяли участь і відповіли на запитання в.о. начальника міської служби субсидій Ю.Куц, представниця міськводоканалу О.Березняцька, спеціаліст апарату міської ради Л.Сановська.

Тетяна ПетерДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38482 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua