МЕНЮ


30 серпень 2019 - 11:18

Депутат завжди підставить плече


Ось вже вдруге депутат міської ради міста Кропивницького Роман Розгачов обирається по виборчому округу № 17 – це мікрорайон Ковалівка.

Сам депутат каже:

– Це свого роду маленьке чудове містечко у великому мальовничому Кропивницько-му, де проживають люди з різними потребами, різними інтересами і баченнями розвитку мікрорайону та міста в цілому. Але є спільна для всіх риса – кожному жителю мого округу хочеться бачити своє місто, свою вулицю, свій двір затишними і охайними. Тому моя діяльність як депутата міської ради завжди спрямована на захист інтересів територіальної громади, виконання доручень виборців.

Ковалівка – «спальний» мікрорайон, забудований багатоповерхівками ще за радянських часів, тож нині потребує оновлення, ремонту. Коштів з міського бюджету на це постійно не вистачає. Тому мешканці мікрорайону часто самоорганізовуються і беруть справу у свої руки. Зараз і в цьому напрямку працюють тамтешні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Люди стали активнішими, прагнуть дбати не просто про належний стан своїх житлових споруд, а і про навколишні території, дороги тощо. І тут на допомогу ковалівському активу приходить депутат, який також розуміє, що ініціативи виборців потрібно всіляко підтримувати, допомагати – де коштами, де порадою, можливо, надихати власним прикладом. Споглядаючи перевтілення сучасних багатоповерхівок, де створені ОСББ, мешканці інших будинків роздумують над тим, щоб і самим долучитись до добрих справ на своє ж благо. І тут депутат їм – справжній помічник.

– Наш депутат – людина, яка завжди допоможе, – розповідає мешканка будинку №12, корпус 1 по проспекту Перемоги Галина Недолужко. – Він слів на вітер не кидає. Якщо вже пообіцяв, то обов’язково слова дотримає. Наш будинок – неподалік ЗОШ №20. Ви б побачили як останнім часом перевтілився цей куточок мікрорайону. І лавочки встановили, і дитячі майданчики облаштували. Житлові будинки постійно ремонтуються – дахи, під’їзди, ліфти, прибудинкові території, внутрішньодворові дороги.

Як уточнила помічниця депутата Ірина Гончарова, до округу Романа Розгачова входять будинки по проспекту Перемоги та вулиці Вокзальній. І люди постійно йдуть до свого обранця до його приймальні, щоб допоміг їм з ремонтами житлових споруд або облаштуванням прибудинкових територій. Жоден відвідувач не залишається без уваги. Люди кооперуються і просять допомогти коштами на ремонти покрівель, під’їздів, фасадів. Вони за свої кошти наймають робітників, а депутат допомагає будівельними матеріалами. Приходять відвідувачі й з іншими проханнями – потребують коштів на лікування, матеріальну допомогу.

– У мене як помічника депутата телефон не змовкає, – розповідає Ірина. – Голови ОСББ телефонують Роману Олександровичу. І він жодного разу не висловив невдоволення. Розуміючи суть питання, якщо спроможний допомогти, то не відмовляє. Якщо вирішення якоїсь проблеми не в його силах, то так і говорить, не даючи марних обіцянок.

На окрузі Романа Розгачова розташовані два дитячих садка – №№17 та 27. Цього року в 27-му садочку завершується відновлення асфальтного покриття. А в іншому – встановлюються нові вікна. Зрозуміло, що все це робиться за кошти міського бюджету, але ж депутат повинен, як кажуть, кожному папірцю «прикріпити ноги». А в школі №20 розпочато ремонт спортивної зали. Капітально відремонтовано дорожнє покриття від житлового будинку по вулиці Вокзальній, 22 до розподільчого пункту повз ДНЗ №27 та пішохідні тротуари. Було дуже важливо зробити дорогу до дитячого садка, встановити там обмежувач швидкості. Також буде додатково облаштовано пішохідний перехід, нанесено дорожню розмітку. Також цьогоріч капітального ремонту дочекалась і покрівля житлового будинку по проспекту Перемоги, 8, корп. 2. А поточним ремонтом відремонтовано внутрішньодворове дорожнє покриття біля будинку № 26, корп. 4 по вул. Вокзальній.

– Наш мікрорайон потроху перетворюється на сучасний та зручний для проживання, – приєднуються до розмови місцеві активістки Раїса Кузенко та Надія Валах. – Два роки наш депутат бився за цю дорогу. І ось нарешті її зробили, за що люди дуже вдячні.


У свою чергу дякують депутатові і голови ОСББ Наталія Нетребенко, Валентина Мельниченко, Андрій Гончаренко, Євгеній Добров, Олександр Шеремет. Ремонти в їхніх багатоповерхівках робляться також завдяки допомозі Романа Розгачова.


Але ще не всі мешканці будинків об’єднались в ОСББ, щоб спільними зусиллями наводити лад там, де проживають. Галина Недолужко нарікає, що і в їхньому будинку можна було б створити таке об’єднання. Але мешканці, так би мовити, важкі на підйом. Натомість Роман Олександрович також всіляко спонукає їх до такого кроку. Тому все можливо … А депутат завжди підставить плече. За що йому дуже дякують виборці. І переконані, що кращого депутата у них не було.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38082 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua