МЕНЮ


31 травень 2016 - 16:23

Депутатам розповіли про червоні лінії у місті


План червоних ліній магістральних вулиць міста презентував на черговому Дні депутата начальних управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор міста Вадим Мездрін. Ухвалення депутатами цього документа дозволить визначити межі земель загального користування, елементів та параметрів вулиць, умов для розміщення інженерно-транспортної інфраструктури. Розробляв план профільний державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" відповідно до внесених депутатами міської ради змін до генерального плану міста, збільшення транспортних потоків та розвитку мережі транспортних маршрутів у Кіровограді.
Вадим Мездрін зазначив, що загальна протяжність червоних ліній становить 150 кілометрів. 52 кілометри припадають на центральні магістральні вулиці, решта – на вулиці районного значення. Завдяки визначенню червоних ліній встановлюються межі вулиць – ширина проїжджої частини, тротуарів.
Особлива увага приділяється так званим трикутникам видимості на перехрестях вулиць. Вони мають бути "чистими" від споруд та реклами – не дозволяється там розміщувати будь-які будівлі, рекламні носії, тимчасові споруди.
За словами посадовця, багато вулиць потребує реконструкції, адже відсутність транспортних розв’язок на магістральних вулицях погіршує умови безпеки та швидкості руху, є одним із чинників появи заторів на дорогах.
На запитання депутатів, к тому числі й секретаря міської ради Сергія Бойка, чи можна буде при визначенні червоних ліній якось впливати на незаконні забудови, які часто-густо розташовують мало не на тротуарах, Вадим Мездрін пояснив, що після визначення червоних ліній на землях комунальної власності забороняється їх передача у власність чи оренду.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37718 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua