МЕНЮ


27 лютий 2004 - 15:26

ДЕПУТАТИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ І МІЛІЦІЯ: ДІАЛОГ ТРИВАЄ


Начальник міськвідділу внутрішніх справ Микола Корецький розповів присутнім про оперативну обстановку, що склалася в Кіровограді. Вона, на жаль, продовжує залишатися складною. Так лише в січні в обласному центрі по лінії карного розшуку зареєстровано 176 злочинів, тільки 83,1 відсотка з них розкрито. Нерозкритими залишаються три жахливі умисні вбивства: чоловіка у провулку Дніпровському на Новій Балашівці, жінки на вулиці Героїв Сталінграда та вбивство охоронця у приміщенні обласної філармонії. З кожним днем продовжує зростати кількість пограбувань. На сьогодні їх зареєстровано більше двадцяти — майже всі розкрито, у тому числі й пограбування депутата Кіровоградської міської ради Олега Жебелєва, яке сталося ще в грудні.

Продовжують домінувати майнові злочини — квартирні крадіжки. У місті орудують групи злодіїв, які на них спеціалізуються. Щодня вони з 8 до 14 години "чистять" квартири. Нещодавно правоохоронці затримали три такі групи.

Виступаючи перед депутатами, Микола Корецький зауважив, що зараз співпраця міліції з квартальними комітетами зведена нанівець і її треба неодмінно поновити — то була позитивна практика.

З роботою дільничних інспекторів присутніх знайомили начальники Ленінського РВВС Олександр Іванов та Кіровського РВВС Сергій Бескупський. Звичайно, служба сучасних Аніскіних — далеко не мед. Донедавна більшість мешканців міста навіть не знали, де треба шукати своїх дільничних. Але зараз із цим усе гаразд. У Кіровограді обладнано всі опорні пункти охорони правопорядку, які розташовані безпосередньо на дільницях.

У своїх запитаннях до правоохоронців депутати порушували різні проблеми. Так Раїсу Зюзь цікавило, як міліція бореться з розкрадачами ліфтів. Адже лише протягом останнього місяця КРЕП № 1 подав до Ленінського РВВС десять заяв про такі скоєні злочини. Та поки що жодного злодія не затримано. Але якщо навіть металіста й упіймають, то кримінальна відповідальність для нього настане лише у випадку, коли буде доведено, що він спричинив збитки на суму більш ніж 184 гривні 50 копійок. А крадуть із ліфтів усе: обшивку, гальмівні котушки, які коштують дуже дорого. Так Раїса Зюзь розповіла, що відновлення одного ліфта, розкуроченого внаслідок крадіжки, бюджету обходиться майже в десять тисяч (!) гривень.

Людмила ЗАЙЦЕВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38495 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua