МЕНЮ


12 сiчень 2018 - 09:35

Депутати міської ради Кропивницького – члени фракції «Рідне місто» звітують про зроблене за рік


Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа провели публічні звіти перед виборцями. Загалом, послухати про діяльність депутатів прийшло понад 200 жителів міста.
Робота зі зверненнями громадян та особисті прийоми
За рік депутати провели 35 прийомів громадян у центральній приймальні політичної партії «Рідне місто» та в приймальнях мікрорайонів, понад півсотні виїзних зустрічей, а також чимало приватних. Усього депутатам надійшло більше 300 звернень. На їх підставі вони зверталися до виконавчих органів влади.
Загалом, депутати фракції «Рідне місто» мають найбільшу кількість депутатських звернень серед інших депутатів. Багато питань залишаються на контролі для доопрацювання, що говорить про велику кількість проблем, які є на округах, що охоплюють чотири великих мікрорайони.
Чимало людей звертається за матеріальною допомогою на лікування, складні операції та реабілітацію. Депутати оформили 90 депутатських та колективних звернень щодо надання матеріальної допомоги. Виділяли кошти з депутатського фонду і на колективні звернення інших депутатів.
Діяльність в міській раді
У міській раді міста Кропивницького Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа утворили фракцію «Рідне місто». Крім того, вони входять до депутатської групи «Рідний край».
Олександр Шамардін є головою постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, а також членом комісії з впорядкування зовнішньої реклами в місті та комісії з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.
Катерина Шамардіна є секретарем постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та головою міжфракційного жіночого об’єднання «Рівні можливості». Разом з колегами працює над підготовкою проекту нової редакції Статуту територіальної громади міста Кропивницького та входить до координаційної ради з питань громадського бюджету.
Тетяна Волкожа є секретарем постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики, членом комісії для обстеження й встановлення черговості капітальних і поточних ремонтних робіт у дошкільних і шкільних навчальних закладах, яку утворили з ініціативи громадської ради та членом міжфракційного жіночого об’єднання «Рівні можливості».
Депутати фракції дисципліновано відвідують сесійні засідання та дні депутата, які проводяться в міській раді, беруть участь у засіданнях різних комісій, “круглих столах” та обговореннях.
Робота на округах
У 2017-му вперше за багато років завдяки співпраці з міським головою Андрієм Райковичем, секретарем міської ради Андрієм Табаловим, депутатами та керівниками управлінь міськради виконано чимало роботи на округах.
Житлово-комунальне господарство
Капітальний ремонт прибудинкової території
– по вулиці Хабаровській у будинках №№5/1 та 7;
– по вулиці Генерала Родимцева у будинках №№72 б та 72в.
Капітальний ремонт покрівлі
– по вулиці Генерала Родимцева у будинках №№72в та 98/1;
– по вулиці Івана Усенка №9/40.
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення
– по вулиці Мечникова;
– по вулиці Новгородській;
– по вулиці Савелія Остроухова;
– по вулиці Ігоря Горовенка;
– по вулиці Сергія Тюленіна
– по вулиці Бережинській;
– по вулиці Генерала Родимцева у будинках №№94, 96, 98, 100.
Капітальний ремонт тротуарів
– на вулицях Василя Жуковського, Ялтинській та Генерала Родимцева.
Депутати міської ради тісно співпрацювали з комунальними підприємствами міста: КП «Універсал-2005», КП «Міськсвітло», КП «Благоустрій» та міською спецінспекцією. На окрузі упродовж року виконувалися роботи з ямкового ремонту доріг, грейдерування, підсипки, відновлення зовнішнього освітлення, обрізки дерев, розчистки вулиць від снігу, ліквідації сміттєзвалищ, тощо.
Капітальне будівництво
– будівництво мосту через річку Біянку, який знаходиться по вулиці Архітектора Паученка;
– ремонт дороги та зливової системи водовідведення по провулку Новгородський, 1;
– облаштування пішохідного переходу через яр у мікрорайоні Катарнівка.
Переходу не було понад 10 років. Керівництво міста змінювалося, а все залишалося, як є. У цьому році видатків з міського бюджету на облаштування переходу передбачено теж не було, але стояла гостра необхідність переходу. Тож тепер діти мікрорайонів можуть безпечно ходити до ЗОШ №2 та дитячого садочка №37, а дорослі – на роботу, до храму та лікарні.
Ремонти в закладах освіти за програмами управління освіти та капітального будівництва міськради
– капітальний ремонт спортивної зали у першому корпусі загальноосвітньої школи №1;
– капітальний ремонт їдальні у загальноосвітній школі №12;
– заміна вікон, ремонт каналізаційної системи та утеплення приміщення в дитячому садочку № 37 “Ластівка”;
– заміна вікон та виготовлення проектно-кошторисної для встановлення паркану в загальноосвітній школі №2.
Ремонтні роботи
У 2017 році, як і щороку, починаючи з весни, у мікрорайонах постійно проводилися ремонтні роботи та організовувалися суботники: білилися дерева та бордюри, фарбувалися та ремонтувалися дитячі й спортивні майданчики, висаджувалися кущі та дерева, завозилися пісок на дитячі майданчики. Місцева громада, самоорганізувавшись, навела лад у дворах багатоповерхівок, поблизу шкіл та садочків, квартальних комітетів, на дитячих та спортивних майданчиках.
Депутати витратили чимало власних ресурсів на ремонт десяти спортивних та дитячих майданчиків. Всього закуплено понад 200 кг фарби та понад півсотні малярських щіток для оновлення майданчиків, полагоджено паркани, пісочниці й гойдалки. Також надавалася допомога із закупівлі фарби, щіток для фарбування та вапна для ЗОШ №№ 1, 2, 12, 24, ДНЗ № 37 та провели суботник у сквері «Покровський», де пофарбовано ігрові елементи, висаджено дерева і кущі.
У минулому році шляхом співфінансування відремонтовано десять під‘їздів. Люди надавали матеріали для ремонту, а депутати оплатили роботу малярів. Ця ініціатива діє вже два роки. Усього таким чином відремонтовано понад два десятки під‘їздів. Також шляхом співфінансування місцевих жителів та депутатів міської ради завезено понад 30 кубів піску до 12 пісочниць.
Транспорт
У 2017 році в місті з’явилися 20 комунальних автобусів. Їх закупівля стала можливою завдяки затвердженій депутатами Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку в м. Кропивницькому. Шість автобусів курсують у мікрорайони Кущівка, Катранівка, Велика Балка та Завадівка. Депутати фракції «Рідне місто» тримали на контролі питання маршрутів та графіків руху великогабаритних автобусів №№103, 118 та 123. Реагували на звернення громади щодо змін і у тісній співпраці з начальником управління транспорту та зв’язку коригували графік руху автобусів. Звісно, є ще над чим працювати, і хотілося б більше комунального транспорту бачити на вулицях, але можна з упевненістю сказати, що 2017 рік став проривним у комунальній транспортній системі міста.
Олександр Шамардін неодноразово зустрічався з приватними перевізниками міста, зокрема тими, хто обслуговує маршрути №№103, 126-А та 130. На зустрічі обговорювали якість пасажироперевезень – наявність системи GPS у транспортних засобах, дотримання графіку перевезень та кількості транспортних засобів на маршруті. Частину порушень перевізники так і не усунули, тому на найближчому конкурсі пасажироперевезень депутати порушуватимуть питання щодо тих перевізників, які порушують умови договору.
Земельні питання
17 січня 2017 року Олександра Шамардіна обрано головою постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. За період роботи було введено ряд новацій, щоб зробити засідання комісії відкритими та доступними для громади.
Одним з важливих питань, які вдалося вирішити на прохання жителів Кущівки, – віднайти земельні ділянки під городництво. Люди змогли засадити овочами близько 4 гектарів (по 5 – 10 соток). Вільну ділянку більш ніж півроку не вдавалося віднайти, а ті паї, що люди обробляли роками, а це 120 городів, винайняв фермер, тож люди залишилися зі своєю проблемою наодинці. У пошуку ділянок допомогла голова Первозванівської сільської ради, яка вказала на одну невелику необроблену ділянку між полів. Виявилося, що земля належить бізнесмену Максиму Березкіну. Максим Станіславович пішов на діалог та погодився надати її людям у користування.
Підтримка
учасників АТО
Під час роботи «земельної» комісії Олександр Шамардін першочергово ставив на розгляд проекти рішень, які стосуються учасників АТО. Від командування та особового складу 3-го окремого полку спеціального призначення отримував подяки за суттєвий внесок у підвищення боєздатності частини.
Тетяна Волкожа привітала військовослужбовця учасника АТО сержанта 37-го Запорізького батальйону Артема Стаценко з відпусткою.
Взимку команда «Рідного міста» долучилася до збору речей та продуктів в Авдіївку під час її обстрілів.
Торгівля та аптеки
Цьогоріч завдяки співпраці з управлінням торгівлі міськради проведено два ярмарки. Один з них – у сквері «Покровський», другий – на ринку «Катранівський». Люди змогли придбати продукти за соціальними цінами та познайомитися ближче з місцевими товаровиробниками.
Досі в мікрорайоні гостро стоїть питання відсутності аптечних пунктів. Міський голова Андрій Райкович порушив це питання, і зараз пропонується розробити мережу комунальних аптечних закладів. Як голова фракції «Рідне місто» Олександр Шамардін під час наради з приводу відкриття аптек у віддалених мікрорайонах міста запропонував відкрити аптечні пункти на Кущівці (біля ЗОШ №30), Великій Балці (біля ЗОШ №2), Завадівці (в районі вулиці Павла Луньова).
Громадський бюджет
У 2017 році в місті з ініціативи міжфракційного жіночого об’єднання «Рівні можливості» впроваджено Громадський бюджет міста, який дає великий шанс для громади бути почутою, а ще це гарна можливість втілити свої ідеї в життя. Громадський бюджет 2017 року став особливим, адже на конкурс подався проект з реконструкції скверу “Покровський”, який об’єднує чотири мікрорайони. З найзанедбанішого скверу міста вдалося зробити гарне та сучасне місце відпочинку. Тепер сквер затишний, комфотний та, головне, безпечний. Це чудовий приклад того, що не потрібно боятися, а треба проявляти ініціативу, як це зробила авторка проекту Тамара Кіреєва.
Авторка проекту тісно співпрацювала з членами фракції «Рідне місто», а ті, у свою чергу, контактували з управлінням ЖКГ, комунальними підприємствами міста, підрядчиком, щоб пришвидшити реалізацію проекту, і оновлений сквер урочисто відкрили на День міста.
Також депутати допомагали в реалізації малого проекту, який переміг в бюджеті участі – реконструкція спортивного майданчика в центрі Кропивницького. Коли надходили проекти на Громадський бюджет-2018, члени фракції «Рідного міста» зустрічалися з ініціативними групами свого мікрорайону, щоб визначити пріоритетні напрями розвитку територій та провели роз’яснювальну роботу. У результаті подано шість проектів, серед яких один великий. З них виграли три малих проекти, і їх буде реалізовано у 2018 році.
Підтримка молоді та громадських ініціатив
Депутати постійно співпрацюють із закладами освіти, зокрема з колективами шкіл №№1,2,11,12 та 24. Традиційно відвідують урочисті лінійки до свята першого та останнього дзвоника, на яких вручають подарунки першокласникам та стипендії обдарованим старшокласникам. До Дня святого Миколая та до Нового року певні соціальні категорії дітей отримали новорічні солодкі подарунки.
Підтримують депутати й ініціативи молоді. Зокрема, заходи громадської організації «Молодіжне об’єднання «Рідне місто». Цьогоріч молодь організувала Школу молодого політика, спортивне свято «Козацькі забави» між старшокласниками ЗОШ №№1 та 2 напередодні Дня козацтва, екскурсію до міської ради для старшокласників ЗОШ №№1 та 2, флешмоби до Дня незалежності та Дня Конституції та інші заходи. Підтримували депутати й ініціативи іншої обдарованої молоді – квест з безпеки в Інтернеті Safe online 2017, який проводився в Кіровоградському колегіумі, перший відкритий обласний чемпіонат з брейк-дансу LEVEL UP, захід «Старість на радість» для підопічних психоневрологічного інтернату та інші.
Катерина Шамардіна для вдосконалення своїх знань та саморозвитку постійно відвідує різного характеру конференції та тренінги. У рамках діяльності МФО «Рівні можливості» порушує важливе питання насильства в сім’ях.
Спорт
Олександр Шамардін є віце-президентом обласної Федерації боксу, тому активно підтримує талановитих молодих боксерів. Зокрема, чемпіона України Тамерлана Мірашова, який отримує персональну стипендію. Долучився до підтримки поїздок спортсменів на турніри та до проведення Чемпіонату України серед чоловіків віком до 22 років та інших всеукраїнських турнірів.
Соціальні заклади
Олександр Шамардін очолює піклувальну раду комунального закладу Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Цьогоріч в Центрі відбулися великі зміни – за кошти міського бюджету там зроблено капітальний ремонт приміщення, а за рахунок співфінансування обласного та місцевого бюджетів куплено автобус, який облаштовано під потреби дітей з інвалідністю.
На свята в Центрі реабілітації завжди проходять чудові концерти, на яких виступають талановиті вихованці. На них завжди очікують подарунки.
Ще один заклад, в який запрошують Олександра Шамардіна і в якому панує особлива атмосфера, – дитячий будинок інтернатного типу «Наш дім».
На свята депутати відвідують і підопічних психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. Приїжджають до них не з пустими руками, а зазвичай із солодощами чи фруктами, адже їм цього дуже не вистачає.
Тісно співпрацюють депутати з територіальним центром соціального обслуговування Подільського району. На День людей з інвалідністю зробили внесок в укладанні продуктових пакетів для соціально не захищених верств населення. Також під час застілля підопічних на свята до столу надаються десерти.
Катерина Шамардіна вперше у 2017 році привітала багатодітних матерів з Днем матері, що стане ще однією доброю традицією.
Свята у мікрорайонах
Традиційно під час свят у мікрорайонах проходять різноманітні святкові заходи, а поважних жителів мікрорайонів вітають з ювілеями та іншими святами. 2017 рік розпочався з відкриття ковзанки, яку вперше було залито у сквері “Покровський”. Понад 150 дітей змогли безкоштовно поковзати, а дорослі зігрівалися гарячим чаєм. Також у сквері пройшли свята до Дня захисту дітей, Дня людей похилого віку та до Дня міста. Традиційно 25 грудня тут відкрили новорічну ялинку, вручали дітям з подарунки та сюрпризи.
Неодноразово депутати брали участь і в загальноміських заходах, а також у вперше організованому Дні двору в будинках №72 а,б,в по вулиці Генерала Родимцева.
У 2017 році за підтримки представників політичної партії «Рідне місто» та секретаря міської ради Андрія Табалова пройшли чотири свята: День мікрорайону на Кущівці, Завадівці, Великій Балці та Катранівці. Заходи відбулися напередодні Дня міста, щоб нагадуати людям, що жителі окремого мікрорайону – одна родина, яка повинна піклуватися про місце, де живе. Під час свят збиралися кошти на іграшки дітям Центру реабілітації дітей-інвалідів. Потім на побажання дітей було придбано безкаркасне крісло.
Громадські приймальні
Подати звернення щодо якоїсь проблеми можна в приймальнях в мікрорайонах та в центральній приймальні політичної партії «Рідне місто» на вул. Арсенія Тарковського, 41-а.
У мікрорайонах приймальні знаходяться за такими адресами:
– вул.Хабаровська 7, під`їзд 3 (вівторок 16:00-18:00, субота 11:00-13:00)
– КЗ “НВО ”ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ДЮЦ “Перлинка”, корпус 1(вівторок 16:00-18:00, субота 11:00-13:00)
– КЗ “НВО ”ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ДЮЦ “Перлинка”, корпус 2 (вівторок 16:00-18:00, субота 11:00-13:00)
– вул. Генерала Родимцева (ПМК-37) (вівторок, п`ятниця 15:00-17:00)
– ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вівторок 16:00-18:00, субота 11:00-13:00)
Чимало роботи виконує команда, в якій працюють депутати. Передусім, члени фракції «Рідне місто» Подільської та Фортечної районних у м. Кропивницькому рад, голови квартальних комітетів та завідуючі будинками. Роботу депутатів слід оцінювати і за подяками, які вручали їм вдячні жителі мікрорайонів. Їх у цьому році чимало.
Упевнені, результат роботи – це спільне досягнення, адже лише спільними зусиллями ми зможемо змінити місто на краще! Творимо місто разом!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36741 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua