МЕНЮ


12 грудень 2012 - 12:01

Депутати міськради підтримали близько півсотні депутатських запитів


Учора на сесійному засіданні Кіровоградської міської ради депутати розглянули півсотні депутатських запитів, які озвучив секретар міської ради Ігор Волков.

43 з них стосувалися надання матеріальної допомоги кіровоградцям на лікування, п’ять – житлово-комунального господарства. Зокрема, депутати підтримали запити свого колеги Віктора Мєдвєдя щодо встановлення світлофора на розі вулиць генерала Родимцева та Ялтинської, відновлення зовнішнього освітлення кількох вулиць, ремонту доріг, також запит Галини Романюк з приводу капітального ремонту будинків на провулках Ковалівському, Училищному та вулиці Жовтневої Революції, й облаштування зупинки на розі вулиці Жовтневої Революції та Київської. Ці запити будуть направлені на опрацювання до головного управління житлово-комунального господарства міської ради. Також підтримано депутатський запит Павла Топчія про створення робочої групи із розробки енергетичного плану міста, яка має вивчити стан використання енергетичних ресурсів у Кіровограді та розробити заходи, спрямовані на енергозбереження. Розглядатиметься, за запитом цього ж депутата, можливість запровадження онлайнтрасляцій сесійних засідань міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22918 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua