МЕНЮ


29 липень 2016 - 15:02

Депутати згодилися на відкриття спортивної школи


Для кропивницьких дітей з нового навчального року відкриє свої двері ще одна дитячо – юнацька спортивна школа.
Рішення про створення комунального закладу «Комплексна ДЮСШ № 4” прийняла міська рада 28 липня на другому засіданні четвертої сесії.
Депутати затвердили Статут дитячо-юнацької спортивної школи та доручили відділу фізичної культури та спорту міської ради спільно з відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідні організаційно-правові заходи, пов’язані з утворенням і реєстрацією комунального закладу.
Новоутворена спортивна школа розташована за адресою: Кропивницький, вул. Ельворті, 3. Заклад матиме у своїй структурі відділення баскетболу, більярдного спорту, кікбоксингу та веслування.
Фінансове управління, відповідно до прийнятого рішення, має передбачити у міському бюджеті витрати на утримання ДЮСШ № 4 з 1 вересня 2016 року та здійснювати її фінансування через головного розпорядника бюджетних коштів – відділ фізичної культури та спорту міської ради в межах асигнувань, передбачених на утримання закладів спортивного профілю, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36543 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua