МЕНЮ


18 листопад 2016 - 08:35

Депутати звітують


Депутати міської ради у Кропивницькому продовжують звітувати перед мешканцями міста про результати своєї діяльності на округах за перший рік каденції.
Рафаель Санасарян, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка, звітуючи перед виборцями у приміщенні ЗОШ №35, повідомив, що значна увага протягом цього періоду приділялася покращенню технічного стану житлових будинків, підтримці закладів освіти та охорони здоров’я. Не залишився без уваги й благоустрій прибудинкових територій. На особистому прийомі до депутата звернулося понад 120 осіб, він вніс на розгляд міської ради понад 150 депутатських запитів. За сприяння депутата капітально відремонтовано санвузли НВО №35, відновлено роботу кількох ліфтів у будинках на окрузі, полагоджено покрівлю п’ятиповерхового будинку №26, корпус 4 на вулиці Космонавта Попова. Також Рафаель Санасарян посприяв тому, щоб було відновлено освітлення ряду прибудинкових територій, капітально відремонтовано прибудинкові території у дворах кількох будинків на вулиці Жадова. Також надавалася допомога на ремонт та поліпшення матеріально-технічної бази ДНЗ №3, НВО №35, за ініціативи депутата організовувалися святкові заходи. І це – далеко не повний перелік тих питань, що вдалося вирішити депутату.
– Разом зі своїми помічниками за рік, що минув, ми зробили не все, що задумали, – наголосив Рафаель Санасарян. – Але це лише початок. Ми багато чого домоглися і зупинятися не збираємося. Із виборцями домовилися, що працювати будемо спільно. І не було жодного випадку, коли б вони не підтримали наші ініціативи.
Прозвітував перед виборцями й Сергій Бойко (Радикальна партія). Серед питань, які йому доводилося вирішувати разом із помічниками та громадськими активістами, – допомога закладам освіти, охорони здоров’я, вирішення житлово-комунальних проблем. На окрузі за сприяння депутата в одному з будинків капітально полагоджено ліфт, також відновлювалося зовнішнє освітлення, здійснювався поточний ремонт прибудинкових територій. Мами малюків, що відвідують дитячі садки №№ 60 та 43, висловили вдячність Сергію Бойку за завезений пісок на дитячі ігрові майданчики. На території мікрорайону стало значно чистіше – тут встановили додаткові урни для сміття. Побачивши це, мешканці багатоповерхівок вирішили теж зробити свій внесок у благоустрій території й вийшли на суботник, щоб висадити дерева.
Завдяки фінансовій підтримці депутата учні педагогічного ліцею взяли участь у Всеукраїнському турнірі юних інформатиків, а юні спортсмени – у Всеукраїнському дитячому футбольному турнірі. Також депутат фінансує видання двох книг для дітей.
Сергій Бойко розраховує на активність кропивничан при формуванні планів на діяльність міської ради на наступний рік. Для цього в обласному центрі запроваджено унікальний проект "Народний бюджет міста", усі мешканці Кропивницького, взявши у ньому участь, можуть долучитися до формування переліку першочергових видатків з міської скарбниці.
– Наші виборці своїми зверненнями допомагають чітко зорієнтуватись у пріоритетах ради, – зазначив Сергій Бойко. – І я завжди дослухають до їхніх порад, зауважень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37457 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua