МЕНЮ


28 жовтень 2018 - 12:25

Депутатки міської ради Кропивницького виступають за забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків


Депутатки міської ради Кропивницького із міжфракційного об’єднання "Рівні можливості" Катерина Шамардіна, Тетяна Волкожа, Анна Ніжнікова, Валентина Яремчук та Лілія Матяшова провели робочу зустріч із заступником міського голови Наталією Дзюбою та керівниками виконавчих органів міської ради.Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького.

Головним предметом розмови під час зустрічі стало обговорення засад розробки і створення міської Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2023 року у Кропивницькому.

Як повідомила голова між фракційного об’єднання Катерина Шамардіна, за основу програми взято Стратегію гендерної рівності Ради Європи та Державну соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

- Попереду ще робота з наповнення проекту програми заходами, - відзначила Катерина Шамардіна. - Крім того, необхідно буде опрацювати пропозиції, що надійдуть від управлінь та відділів міської ради та ознайомити з ними громадськість.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33801 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua