МЕНЮ


12 серпень 2011 - 10:56

Дев’яносто років на передовій


У ті роки довелося пережити і жорстокі бої, і загибель усіх тридцяти друзів, з якими разом йшов на війну з Новоукраїнського технікуму… Потім були повоєнні голодні роки, важка праця. Але ветеран не скаржиться і на питання «Як сьогодні живеться?» відповідає: «Все добре». На жаль, сьогодні тих, хто творив історію війни, залишилось небагато. Тому вітаючи ветерана гості, в першу чергу, бажали йому міцного здоров’я і прожити мінімум 100 років.

Привітати кіровоградця з цією знаменною подією прийшли депутати Кіровоградської міської ради Юрій Гребенчук та Олександр Горбунов (керівник міської організації політичної партії «Фронт Змін»), депутат Кіровської районної в місті Кіровограді ради Ігор Вахнік, директор ТОВ «Кіровоградский будівельний альянс» Олександр Цертій, керівник квартального комітету №6 Валентина Коваленко і голова первинної ветеранської організації ветеранів праці №6 Павло Коваленко.

– Дякую вам за той подвиг, який ви здійснили для нашого і майбутніх поколінь. Сьогодні люди забувають про свою історію. Підростаюче покоління її просто не знає. Наш обов’язок – виховати дітей і внуків так, щоб вони знали, що відбувалося на їхній землі і щоб війна більше не повторювалася, привітав ветерана Олександр Цертій. А Юрій Гребенчук відмітив, що Іван Миколайович – жива історія країни:

– На долю цієї людини випало багато: і колективізація 1929 року, і голод 1933 року, війна, і повоєнна розруха. Таких людей потрібно цінувати і щодня дбати про них, – переконаний депутат.

Прес-служба партії “Фронт змін”Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37018 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua