МЕНЮ


3 листопад 2017 - 10:59
Дев'ята сесія завершилася

Зі вшанування хвилиною мовчання загиблого в зоні АТО військовослужбовця Андрія Беспалова розпочали роботу депутати міської ради Кропивницького на засіданні дев’ятої сесії.
Голова громадської організації “Бойове братство” Кіровоградського району Володимир Сушко вручив депутату міської ради Олександру Шамардіну медаль “За гідність та патріотизм”.
– Ми хочемо подякувати усім небайдужим громадянам Кропивницького за допомогу у відновленні бойової спроможності української армії у складні 2014 – 2015 роки, – зазначив Володимир Сушко. – Дуже підтримав тоді нашу бригаду й Олександр Шамардін. Саме допомога людей тоді й дала можливість нам зупинити агресора.
Перейшовши безпосередньо до розгляду питань порядку денного, депутати збільшили на 5,7 мільйона гривень фінансування ремонтів житлового фонду в обласному центрі та внесли зміни до галузевих програм утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Кропивницького на 2017 – 2021 роки та розвитку дорожнього господарства і безпеки руху в місті на ці ж роки.
Також міська рада вирішила не знімати кошти з капітального ремонту однієї із найжвавіших транспортних магістралей Кропивницького – на вулиці Короленка.
– Ми розраховуємо, що тендер з визначення виконавця робіт на цій вулиці буде нарешті результативним і нам вдасться ще у цьому році виконати капітальний ремонт, – наголосив міський голова Андрій Райкович.
Міський голова також закликав депутатів активно долучитися до контролю за реалізацією галузевих програм у сфері ЖКГ, щоб потім на сесії не озвучувати недоліки, допущені ремонтниками.
Начальник управління фінансів міської ради Любов Бочкова зазначила, що перевиконання міського бюджету від надходження податку на доходи фізичних осіб дозволило направити додаткові кошти саме на виконання ремонтів житлового фонду міста. Додаткове фінансування отримають і працівники охорони здоров’я, адже. завдяки державній медичній субвенції на заробітну плату міський бюджет збільшився на 4,5 мільйона гривень. За рахунок перерозподілу видатків галузі освіти педагогічні працівники дошкільних закладів міста одержали кошти на виплату заробітної плати. Так само і працівники відділу сім’ї та молоді міської ради отримали фінансування для виплати заробітної плати за рахунок зекономлених коштів за підсумками виконання ряду своїх профільних програм,
Також народні обранці збільшили розмір допомоги на поховання безрідних мешканців міста. Відповідно до прийнятого рішення, із першого січня 2018 року особи, які зобов’язалися поховати таких померлих, отримуватимуть по одній тисячі гривень. Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк, виплату допомоги здійснюватимуть виконавчі комітети Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад. Нині розмір такої допомоги становить 300 гривень. Також 50-відсоткову знижку оплати за комунальні послуги отримали інваліди по зору першої та другої груп.
Доволі важко проходило голосування із земельних питань. Але, як зазначив міський голова, буде вироблено такий формат їх розгляду, щоб непорозумінь при їх розгляді було якомога менше. Вкотре він наголосив на чіткості, прозорості та відкритості при розгляді всіх земельних питань та подякував депутатам за консолідацію та системність у вирішенні проблем міської громади.
А секретар міської ради Андрій Табалов закликав колег активніше брати участь у роботі днів депутата, адже це теж відповідальна ділянка роботи народних обранців, коли вони можуть детальніше дізнатись про проблемні ділянки міського господарства, ознайомитись з успіхами в тому чи іншому напрямку робіт.
– Наприклад, 19 жовтня вiдбувся День депутaтa, де обговорювали екологiчнi проблеми i шляхи їх вирішення. Нa жaль, цього дня у сесійній залі працювали всього 12 депутатів, – дорікнув присутнім Андрій Табалов..
Він повідомив, що до кiнця цього року, відповідно до плaну роботи міської ради, відбудуться ще двa днi депутaтa, де розглядатимуться виконaння зaходiв щодо вiдновлення i пiдтримaння сприятливого гiдрологiчного й сaнiтaрного стaну рiчки Сугоклея в рaйонi Мaсляникiвки, а також питання мреконструкцiї водопровiдних мереж у Кропивницькому
– Отже, ми зможемо досить змістовно обговорити проблеми очищення наших річок, технічного стану гідроспоруд тощо, – підкреслив секретар міської ради. – Ми знaємо, що міськводокaнaл ремонтує мережі, але у нaс є численнi скaрги мешкaнцiв на якість ремонтів і стан місць розриття водогонів. Я прошу депутaтiв бути присутнiми на обговоренні цих проблем тa активно працювати над їх вирішенням, – наголосив Aндрiй Тaбaлов.
На цьому дев’ята сесія міської ради завершилася. Наступну планується провести у листопаді.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.40869 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua