МЕНЮ


26 липень 2019 - 11:59

Дитина має рости в любові


На щовівторковій прес-конференції в міській раді начальник управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська та голова громадської організації «Відповідальне батьківство» Юлія Холодовська презентували соціальний відеоролик, героями якого є діти, що потребують родини, а також розповіли про допомогу як таким дітям, так і дорослим, які беруть на виховання нерідних дітей.

За словами Тетяни Тимоховської, на обліку міського управління з питань захисту прав дітей перебуває 369 дітей, 89 % з них живуть у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, перебувають під опікою.

– У Кропивницькому функціонують три будинки сімейного типу, в яких живуть 25 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – повідомила Тетяна Тимоховська. – Також у нашому місті є 27 прийомних сімей, у яких ростуть 39 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Юлія Холодовська розповіла про власний досвід виховання прийомних дітей та роботу в Асоціації жінок України «Дія».

– Наша мрія: кожній дитині – родина! Ми хочемо, щоб громадськість побачила і почула цих діток, – зазначила Юлія Холодовська. – Ми впевнені, що коли люди побачать очі дитини, почують її голос, вони по-іншому подивляться на неї. Ми мріємо, щоб цей відеоролик, який ми зробили, торкнувся сердець щасливих сімей. Важливо, щоб у сім’ї, яка бере на виховання дитину, жила любов.

У Кропивницькому усиновлювачі об’єднались у громадську організацію «Відповідальне батьківство», де вони разом навчаються бути прийомними батьками, діляться досвідом. Організацію створено для допомоги тим, хто хоче взяти на виховання дитину, щоб розвіяти міфи, які існують навколо усиновлення.

Наприкінці прес-конференції кропивничан закликали не бути байдужими та задуматись над тим, щоб взяти на виховання дитину-сироту чи позбавлену батьківського піклування.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23869 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua