МЕНЮ


27 вересень 2013 - 12:48

Дитсадок приймав гостей і подарунки


У вівторок спеціальний дошкільний навчальний заклад №46 "Краплинка", що в Кіровограді, приймав гостей. До садочка завітали заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій та спеціалісти управління освіти міської ради.

Вихованці садочка привітали всіх присутніх міні-концертом. Ярослав Арсірій ознайомився з роботою закладу та вручив подарунки від імені народного депутата України Віктора Януковича дітям з малозабезпечених сімей та дітям-інвалідам.

– Обласна і міська влада докладає максимум зусиль для того, щоб створити для наших дітей належні умови, – зазначив Ярослав Арсірій. – Адже діти – це майбутнє нашої країни, і ми розуміємо, що від їхнього загального розвитку з маленького віку залежить майбутнє нашої країни. І на прикладі даного дитячого садочка ми бачимо, як реалізуються завдання глави держави щодо максимального охоплення дошкільною освітою кіровоградських дітей.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41138 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua