МЕНЮ


12 лютий 2016 - 10:48

Дитсадок, в якому діти – щасливі


Десятого лютого, напередодні державної атестації кіровоградського дитячого садочка № 52 "Казковий", його працівники й вихованці провели презентацію свого навчального закладу.

На це свято до "казкарів" завітали міський голова Андрій Райкович, начальник міського управління освіти Лариса Костенко, очільник міської організації Вільної профспілки освіти і науки України Володимир Фундовний, депутат міської ради Микола Гамальчук та інші гості.

Завідувач дитсадка Людмила Бондар розповіла, що тут в 11 групах виховують та навчають 336 дітей, показала очільникові міста й іншим візитерам приміщення груп (на знімку), пральню, харчоблок, медкабінет. У кожній з груп вихователі розповіли, як вони виховують і навчають дітей, показали, в яких умовах це роблять. Побачене дуже сподобалося гостям, зокрема й міському голові, який зазначив, що вражений системністю роботи колективу дитсадка, її високою якістю.

Після доволі цікавої екскурсії свої здобутки в танцях, піснях, віршах, розповідях, відеопоказах продемонстрували дорослі й діти з усіх груп. Вдячність колективу дитсадка за надзвичайно сумлінне ставлення до роботи висловила голова батьківського комітету ДНЗ № 52 Світлана Савченко.

– Вам є чим пишатися, ви створили заклад, який відповідає найвищим критеріям, і у ньому виховуєте найкраще, що в нас є, – дітей, – сказав Андрій Райкович. – Усмішки на обличчях малюків свідчать про те, що в них щасливе дитинство. Міська влада докладатиме всіх можливих зусиль, аби всі дитсадки Кіровограда мали такий же високий рівень.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.5366 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua