МЕНЮ


11 березень 2013 - 14:06

Дитячі пустощі з вогнем спричинили пожежу


Подія сталася 5 березня близько 9:00 у приватному житловому будинку в місті Новоукраїнка. У родині двоє дітей: окрім дівчинки, ще є дворічний хлопчик. Разом з мамою вони були вдома. Жінці знадобилося вийти на декілька хвилин з дому, а коли повернулася – вже палало ліжко. Мама підхопила дітей та винесла їх на вулицю. Сама ж викликала рятувальників. Будинок вдалося врятувати від вогню. Однак полум’ям знищено домашні речі та дорогу побутову техніку. Не хочеться думати про те, які б могли бути наслідки, затримайся мати на вулиці довше.
Шановні батьки! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду. Потурбуйтеся про те, щоб небезпечні предмети не потрапляли до рук вашої малечі. Навчайте їх правилам безпеки. Роз’яснюйте дітям важливість та небезпечність не лише вогню, а й води, газу, давайте чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. І найголовніше - теорію закріплюйте на практиці: завжди демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, побутовою хімією, ліками, легкозаймистими речовинами.
Прес-служба Управління ДСНС в областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37461 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua