МЕНЮ


8 червень 2018 - 13:00

Дитяче інфекційне відділення відкриють у вересні


Дитяче інфекційне відділення центральної міської лікарні Кропивницького стане найсучаснішим закладом охорони здоров’я обласного центру, переконаний міський голова Андрій Райкович, який інспектував хід капітального ремонту у закладі 6 червня.
І міський голова, і секретар міської ради Андрій Табалов висловили задоволення темпами та якістю робіт.
Загалом, відділення розраховане на 55 дітей, перший поверх – боксований, із двадцятьма ліжками, де перебуватимуть хворі у період, коли вони створюють загрозу інфікування. Другий поверх зі звичайними палатами прийматиме хворих на ОРВІ та дітей з першого поверху, коли минає період можливого поширення інфекцій. Всі палати і бокси оформили викладачі і учні дитячої художньої школи, зобразивши на стінах героїв дитячих казок.
Планується, що об’єкт буде введено в експлуатацію до кінця вересня, до Дня міста. У міському бюджеті вже передбачено 1,5 мільйона гривень на ремонт. Для повного його завершення необхідно ще 1,030 мільйона гривень, з яких 290 тисяч буде використано на утеплення фасаду і 741 тисяча – на благоустрій території.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41958 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua