МЕНЮ


2 вересень 2013 - 14:58

Дитяче свято у "Барвінку"


Загалом вже 40 малюків мають змогу відвідувати дошкільний заклад у себе в мікрорайоні. Цього дня до дитячого будинку “Барвінок” з подарунками – різноманітними іграшками, конструкторами, книгами завітали голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та міський голова Олександр Саінсус.

Послідовна реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо максимального охоплення усіх дітей сімейними формами виховання приносить свої результати, сказав у своєму вітальному слові Андрій Ніколаєнко, - дітей – сиріт в дитячому будинку стає менше, відповідно вивільнені площі приміщення є можливість перепланувати під такі необхідні для Кіровограда дитячі садочки.

Батьки можуть не хвилюватися, запевнив міський голова Олександр Саінсус, діти будуть у теплі, в затишку і під пильним наглядом вихователів. Це вже друга дошкільна група, звернув увагу міський голова, яку міська влада відкриває у приміщенні дитячого будинку “Барвінок”. Паралельно йде реконструкція і під організацію третьої такої групи. Площі дитячого будинку дозволяють повністю забезпечити потребу мешканців мікрорайону в охопленні всіх дітей дошкільної освітою. А умови тут справді чудові, переконалися посадовці: просторі приміщення, широке подвір’я, доглянута територія, сучасні дитячі майданчики.

Андрій Ніколаєнко і Олександр Саінсус не тільки привітали малечу з їх першим днем перебування у новій групі, а й самі долучилися до найцікавішого з точки зору дітей – гри. На радість дітлахів вони розпакували подарунки і влаштували для них майстер – клас з конструювання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39608 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua