МЕНЮ


1 червень 2016 - 15:58

Дитяче свято в Ковалівському парку


З самого ранку першого червня у парку "Ковалівському" вирувало свято для найменших кіровоградців з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Розпочалось воно із щорічної акції "Кіровоград у пелюшках", куди прийшли батьки разом із своїми малюками, щоб взяти участь у різноманітних конкурсах та розвагах. А добрий настрій та різноманітні подарунки дітям створювали неперевершену атмосферу щасливого дитинства.
Було, чим розважитись і дітям старшого віку. Святкова музична програма дитячих та хореографічних колективів міста, вабила глядачів до "зеленого" театру. Згодом тут же влаштували показові виступи й юні спортсмени, вихованці дитячо-юнацьких клубів. Шанувальники брейк-дансу не лише продемонстрували свої танцювальні таланти, а й провели для всіх бажаючих майстер-класи цієї молодіжної хореографії. А поки діти розважались на відкритій сцені Ковалівського парку, поряд на алейках розташувались кіровоградські майстрині, які вчили дітлахів азам прикладного мистецтва діти вчились вишивати, виготовляти різноманітні поробки. Тут же були представлені й виставки дитячих робіт. Словом, кожному знаходилась справа до душі.
А об 14-й годині на загальноміське свято веселого дитинства завітав міський голова Андрій Райкович. Він привітав усіх присутніх із міжнародним днем захисту дітей, подякував батькам, що виховують підростаюче покоління гідними та достойними людьми, побажав всім здоров’я та миру. А мир нашій країні зараз дуже потрібен. Це добре усвідомили 23 кіровоградські родини. Вони втратили на війні, яка зараз руйнує землю Донбаса та долі багатьох сімей, своїх батьків, чоловіків, синів. Діти залишились напівсиротами. Тому Андрій Райкович зазначив, що буде дуже добре, коли в цей святковий день дітки з родин загиблих бійців АТО отримають від міської влади грошову допомогу, подарунки та солодощі. 29 дітей під оплески присутніх отримали з рук міського голови отримали такі подарунки.
– Ми не обділили увагою жодну родину військовослужбовців, які віддали своє життя за Батьківщину, – зазначив Андрій Райкович. – Це так по-людськи. Так повинно бути у кожній великій родині. А ми ж родина, бо живемо, працюємо в одному місті, любимо його, прагнемо зробити так, щоб нашим дітям в нашому спільному домі було комфортно та щасливо.
Також міський голова завітав і на святковий концерт, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, який відбувся в обласній філармонії. Сюди з’їхались діти з усієї області. Особливу увагу отримали вихованці дитячих будинків, шкіл-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, діти з прийомних сімей. Всі вони отримали від обласної та міської влади солодкі подарунки. А творчі колективи Кіровограда подарували всім учасникам свята чудовий концерт.
З рук голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, першого заступника голови обласної ради Юрія Гугленка та Кіровоградського міського голови Андрія Райковича отримали грамоти та відзнаки переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, кращі члени Малої академії наук України. А вихованці дитячих будинків сімейного типу отримали путівки до дитячого центру "Молода гвардія".
Також протягом всього дні першого червня кіровоградські діти мали можливість безкоштовного проїзду у міських тролейбусах. А діти з усіх районів області, які завітали цього дні до обласного центру, мали змогу відвідати Дендропарк, де безкоштовно катались на атракціонах. Аналогічний подарунок від керівництва Дендропарку отримали й кіровоградські діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. А в кінотеатрі "Портал" відбувся безкоштовний сеанс (демонстрація мультфільмів) для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та з родин, які опинились у складних життєвих обставинах. Їх тут пригощали й безкоштовним морозивом.
Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36231 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua