МЕНЮ


28 квiтень 2012 - 14:57
Диво-писанка їде у Київ

Минулої суботи на площу до Кіровоградської міської ради прийшли автори диво-писанки, яка протягом багатьох днів радувала городян своєю надзвичайною красою. У цей день її демонтували, згодом представлятиме Кіровоградщину на Всеукраїнському фестивалі «Парад вишиванок», приуроченому до Дня незалежності України.

Поспілкуватись із місцевими художниками прийшов і міський голова Олександр Саінсус, який оглянув виставку робіт майстрів і вручив авторам писанки – художникам Андрію Кадигробу, Тетяні Стороженко, Ігореві Вешниченку, Анатолію Кімнатному, Євгену Івасюті та Андрію Надєждіну – грамоти міської ради. Свою концертну програму подарували присутнім Катерина Соломєєва та група «Бревіс». А всі, хто ще не встиг сфотографуватись на фоні велетенського пасхального яйця, зробили це. А 24 серпня можна ще раз побачити диво-писанку вже в Києві та порадіти разом із усіма іншими представниками всіх регіонів України за таланти, якими так багата наша держава.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4993 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua