МЕНЮ


22 лютий 2013 - 18:26

Диво-писанка із кіровоградською пропискою


Минулорічний успіх кіровоградської диво-писанки, яка була визнана однією з найкращих на столичному Параді вишиванок, приуроченому до Дня незалежності України, спонукав місцевих митців до нових звершень. Художники Андрій Кадигроб, Тетяна Строженко, Ігор Вишниченко, Анатолій Кімнатний, Євген Івасюта та Андрій Надєждін вирішили зробити подарунок рідному місту.

Минулорічна писанка залишилась у музеї українського побуту в Пироговому, тому майстри створять ще одну писанку, яка отримає уже кіровоградську прописку. Про це редакції розповіла начальник відділу культури та туризму міської ради Ганна Назарець. Нове диво-яйце буде виставлено на загальний огляд на великодні свята на площі перед міською радою. Потім її передадуть до одного з кіровоградських музеїв. Якою будe тема композиції та орнамент писанки, художники поки що тримають у секреті.

Майстри пензля візьмуть активну участь і в цьогорічному Параді вишиванок, розмалювавши автентичними візерунками нову мистецьку композицію "Диво-птах", яка виготовлена з того ж таки матеріалу, що й писанка, – скловолокна та поліефірної смоли. Зараз у місто вже надійшла заготовка, розмальовувати яку будуть ті ж художники. Композиція буде відбивати традиції нашого краю. Крім конкурсу диво-птахів, делегації всіх областей України братимуть участь і в інших, зокрема, на кращі чоловічу, жіночу та дитячу вишиванки, дитячому конкурсі української пісні. Також відбудеться конкурс на найкращу пре- зентацію міста у парадній ході. Загальний призовий фонд конкурсів становить 200 тисяч гривень. Переможців визначатимуть у трьох номінаціях: "Диво-птах", "Презентація рідного міста" та "Найчисленніша делегація".
23 лютий 2013 - 15:17
FreshMe (вст)

Уважаемая редакция Вечерки, пожалуйста, если можно, фото к городским новостям, сделало-бы новость интереснее и нагляднее. Спасибо

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38509 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua