МЕНЮ


19 вересень 2017 - 07:15

Де замовити ремонт ноутбуків та мобільних телефонів?


Сучасні електронні пристрої мають безліч переваг. Мобільні телефони, комп'ютери, планшети та ноутбуки відчутно підвищують рівень комфорту та ефективність праці. Проте є один вагомий недолік. Сучасним винахідникам поки не вдалося розробити пристрої, що працюють вічно і не виходять з ладу після механічних ушкоджень.

Рано чи пізно кожен, хто використовує техніку, змушений шукати сервісний цент, що надає послуги з ремонту. На українському ринку дуже багато пропозицій. Сервісні центри та майстри, що знаються на ремонті електронних пристроїв, працюють у всіх населених пунктах країни. Проте споживачі досить часто відчувають дефіцит якісних послуг. Найпоширеніші недоліки:

  • Відсутність гарантії.
  • Тривалі терміни та низька якість виконання ремонтних робіт.
  • Висока вартість послуг.

Ви також стикалися з цією проблемою і не знаєте, до кого звернутися для усунення пошкоджень чи неполадок в роботі електронних пристроїв? Скористайтеся пропозиціями мережі сервісних центрів ReStore.

Широкий спектр послуг та гарантія якості

Компанія ReStore працює на українському ринку з 2009 року. Тут надають широкий спектр послуг:

  • ремонт та обслуговування ноутбукiв Apple, Dell, Asus, Lenovo та інших виробників;
  • ремонт мобільних телефонів;
  • сервісне обслуговування стаціонарних комп'ютерів та планшетів;
  • ремонт фотоапаратів;
  • технічне обслуговування телевізорів;
  • ремонт відеокамер;
  • сервісне обслуговування квадрокоптерів.

В мережу ReStore входять більше 20 сервісних центрів у різних регіонах України. Це дуже зручно. Ви можете звернутися у найближчий сервісний центр. В компанії працюють кваліфіковані спеціалісти, що отримали сертифікацію у всесвітньо відомих виробників електронної техніки. Клієнти ReStore отримують гарантію на рік на будь які види ремонтних робіт.

Економія часу та коштів

Мережа сервісних центрів співпрацює з виробниками запчастин. Усе необхідне для заміни елементів уже є на складах компанії. Вам не доведеться чекати, поки майстер знайде та замовить потрібні деталі.

Вартість ремонту визначається після безкоштовної діагностики. Мережа пропонує послуги за найнижчими цінами в Україні. Ви отримуєте офіційний договір, у якому чітко прописані зобов'язання сервісу, перелік та вартість кожної послуги, терміни виконання робіт. Спеціалісти компанії працюють швидко і виконують замовлення в найкоротші терміни. Вам нададуть кваліфіковану консультацію стосовно експлуатації та обслуговування електронних пристроїв.

Бажаєте дізнатися більше? Завітайте на сайт мережі. Тут надається уся необхідна інформація про послуги компанії та адреси сервісних центрів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37639 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua