МЕНЮ


20 грудень 2019 - 17:54

Де замовити виготовлення ексклюзивних жалюзі за вигідною вартістю


Виробники пропонують великий вибір сучасних сонцезахисних систем. Жалюзі визнані найпрактичнішим різновидом, що дозволяє ефективно регулювати рівень освітлення приміщень. Типові та універсальні рішення чудово доповнюють лаконічну атмосферу офісу. Для дому споживачі шукають ексклюзивні та привабливі конструкції.

Побутує розповсюджена думка, що виготовлення жалюзі на замовлення коштує дорого. Не варто відмовлятися від можливості отримати унікальне оздоблення вікон, що гармонійно доповнює інтер'єр кімнати. Необхідно лише знайти виробника з вигідними пропозиціями та великим асортиментом. Цим вимогам повністю відповідають жалюзі Nikoss. Клієнти компанії отримують комплексні переваги.

Бездоганна якість та вигідні ціни

Nikoss співпрацює з найкращими постачальниками матеріалів та фурнітури для сонцезахисних систем з Європи та Ізраїлю. Під час виготовлення жалюзі співробітники неухильно дотримуються технологічних вимог. Вироби компанії відповідають найвищим вимогам. Nikoss надає гарантію на 1 рік.

Ви отримаєте можливість замовити якісні та естетичні жалюзі з ексклюзивним дизайном на вигідних умовах. Конкурентні ціни досягаються завдяки кільком важливим факторам:

  1. Партнерські стосунки з постачальниками. Компанія закуповує матеріали та фурнітуру великим оптом за найнижчою вартістю;
  2. Високотехнологічне обладнання дозволяє відчутно скоротити термін виготовлення та зменшити собівартість продукції;
  3. Прогресивна система планування процесів та досвідчений персонал.

Компанія регулярно пропонує клієнтам акції та знижки. Слідкуйте за новинами Nikoss і використайте можливість заощадити додатково.

Великий вибір сонцезахисних систем та комплексний сервіс

Компанія виготовляє всі різновиди жалюзі. Тут можна замовити сонцезахисні системи з будь-яких матеріалів:

  • великий вибір текстилю;
  • пластик та алюміній;
  • деревина, зокрема, бамбук.

Кожна з категорій на сайті виробника охоплює широкий спектр фактур, відтінків, візерунків та інших варіантів оздоблення.

Nikoss активно розвиває мережу філіалів у всіх регіонах України. Для оформлення замовлення на потрібно витрачати час на візит в офіс компанії. Залишити заявку можна на сайті. Клієнти отримують комплексні послуги:

  1. В зручний для вас час приїде майстер і здійснить заміри, оформить замовлення.
  2. Виготовлення жалюзі до 5 днів.
  3. Монтаж сонцезахисної системи.

Скористайтеся пропозиціями компанії. Nikoss заслуговує на вашу довіру.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39119 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua