МЕНЮ


class="cn_news_even">
11 травень 2016 - 11:29

Для культурного життя вихідних немає


Пілотним проектом назвала начальник відділу культури та туризму Кіровоградської міської ради Анна Назарець випуск інформаційного буклету для мешканців міста про культурно-мистецькі заходи, які відбуватимуться в обласному центрі протягом травня цього року. Це одна із форм роботи туристично-інформаційного центру, і від того, наскільки він буде ефективним, залежить подальше просування проекту. Видаватимуться подібні інформаційні листівки щомісяця, щоб кіровоградці та гості міста мали уявлення про місце проведення і час різноманітних заходів, які значно пожвавлять культурне життя Кіровограда. Цю туристичну пам'ятку роздаватимуть у міській раді, кафе та магазинах.

Також Анна Назарець розповіла про найближчі травневі заходи, які відбуватимуться у місті.

14 травня біля обласного краєзнавчого музею стартує акція "Мистецькі вихідні". В її рамках проходитиме фестиваль дитячої творчості, відбуватимуться виставки живопису і фотографії для дітей. Одночасно місцеві художники проводитимуть майстер-класи, щоб молодь міста мала уявлення про різноматні техніки живопису, орієнтувалась.

Цього дня всеукраїнська акція "Ніч у музеї" проходитиме біля всіх музеїв міста. З досвіду минулих років особливою популярністю у містян користується концерт класичної музики, який дають викладачі та учні музичних шкіл на балконі музичної школи №1 імені Г. Нейгауза. Тож ввечері 14 травня містяни зможуть насолодитись виконанням відомих музичних творів. Такого типу мистецькі вихідні проходитимуть кожної суботи, розписано всі суботи до 1 липня.

А от щоп'ятниці у Ковалівському парку гратиме військовий духовий оркестр, а по суботах – муніципальний духовий оркестр.

На 21 та 28 травня заплановані піші безкоштовні екскурсії по вулиці Дворцовій. Екскурсоводом буде представник музею музичної культури імені Кароля Шимановського Олена Класова, яка збиратиме всіх бажаючих о 17-й годині біля обласного краєзнавчого музею.

Анна Назарець переконана, що екскурсії знайдуть відгук серед кіровоградців та гостей міста, адже мало людей обізнані з історією Кіровограда, а на цю інформацію останнім часом є особливий попит. Якщо екскурсії вулицею Дворцовою користуватимуться успіхом, то маршрут їх буде розширено, куди будуть включені й інші історичні об’єкти міста.

Наприкінці травня, а саме 28 числа відділ культури та туризму міської ради спільно з комунальним закладом "Кіровоградської обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" у парку ім. О. Пушкіна проводитимуть "Туристично-краєзнавчий фестиваль на Козачому острові". Як розповів директор закладу Андрій Лісота, цього дня для відвідувачів фестивалю будуть представлені різноманітні заходи та розваги активного відпочинку. Бажаючи зможуть підкорити скелелазну стінку, взяти участь у квесті зі спортивного орієнтування та у велотурі, вчитимуться встановлювати туристичні намети.
Студенти медичного коледжу показуватимуть, як надавати першу медичну допомогу під час туристичних виїздів та відпочинку на воді. Для гостей буде туристична каша, а переможцям конкурсів – заохочувальні подарунки.

На цьому фестивалі презентуватимуть посібник, де будуть позначені туристичні маршрути Кіровограда та всі пам'ятки архітектури.

– Ми хочемо значно розширити рамки відпочинку для юних кіровоградців, запропонувати їм поєднати приємності класичного туризму з активним, – зазначив Андрій Лісота. – Це допоможе нашій молоді долучитись до активного та корисного відпочинку, що загартує її, дозволить отримати певні навички спілкування з природою, виживання в екстремальних умовах, що дуже допоможе у житті та відволіче підростаюче покоління від згубних звичок та безцільного витрачання вільного часу.

Оксана ВЕРСТЮК
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.37279 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua