МЕНЮ


25 червень 2010 - 13:33

ДЛЯ ЛІТНІХ ВИДІВ СПОРТУ – РОЗДОЛЛЯ


Вісімнадцятого червня управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації, відділ фізичної культури та спорту гуманітарного департаменту міської ради й відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України в Кіровоградській області провели Олімпійський день бігу, в якому взяли участь 1200 бігунів. Усі вони отримали сертифікати НОК України.

Того ж дня у спортивному залі Державної льотної академії України (ДЛАУ) відділ фізичної культури і спорту гуманітарного департаменту міської ради провів чемпіонат Кіровограда з настільного тенісу, в якому взяли участь 24 спортсмени. А протягом суботи – неділі на спортивних майданчиках ДЮСШ № 3 та ДЛАУ тривав чемпіонат області з пляжного волейболу за участі восьми жіночих та тридцяти двох чоловічих команд. Переможці і призери турніру здобули дипломи, медалі, кубки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації й цінні подарунки від спонсорів.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40292 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua