МЕНЮ


26 травень 2012 - 20:03

Для малечі, велосипедистів та старшокласників


Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про початок капітального ремонту приміщення ЗОШ №33 для розташування там дитсадківської групи. З такою ініціативою до міської влади звернулось керівництво управління освіти міської ради, адже в Арнаутовому, де знаходиться школа, немає жодного дошкільного закладу, тому батьки вимушені возити дітей у дитсадки в інші мікрорайони. За словами начальника управління Лариси Костенко, надходили численні звернення від мешканців мікрорайону з проханням відкрити дитячий садочок. Виборців підтримав і депутат міської ради Вадим Дрига.

* * *

Виконавчий комітет міської ради затвердив перелік велосипедних парковок у місті. Розвиток велосипедного руху в обласному центрі стане можливим завдяки учню Денису Булгару, який став переможцем конкурсу "Єлисаветград – креативне місто" і отримав грант на реалізацію свого проекту зі встановлення велопаркингів.

Міський голова Олександр Саінсус особисто привітав Дениса Булгара, запрошеного на засідання виконкому, з перемогою і побажав успіхів у втіленні в життя цікавого проекту.

За інформацією начальника управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяни Бєлової, в Кіровограді з’являться велопаркинги на 53 місця біля 14 об’єктів торгівлі та соціально-культурної сфери. Виконком також зобов’язав головне управління житлово-комунального господарства міської ради встановити на визначених велосипедних стоянках паркувальне обладнання.

* * *

Відтепер площа перед Кіровоградським академічним обласним музично-драматичним театром імені М.Кропивницького носитиме назву Театральної. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради. Секретар міської ради голова топонімічної комісії Ігор Волков зазначив, що члени комісії одноголосно підтримали рекомендацію виконкому затвердити таку назву, оскільки територія повинна бути запроектована і відтворена в єдиному архітектурному стилі з реконструйованим приміщенням театру.

* * *

На базі дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням при загальноосвітніх навчальних закладах міста у літній період будуть функціонувати профільні загони для старшокласників. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Створення подібних загонів, пояснила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, викликане бажанням старшокласників під час літніх канікул покращити свої знання з іноземних мов та попрактикуватись у хореографії.

Для всіх бажаючих відпочити в таких профільних загонах буде організоване одноразове харчування в межах шести гривень на дитину. А для дітей пільгових категорій (сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) перебування в таборах буде безкоштовним.

* * *

Всеукраїнську акцію "Велодень-2012" проведуть у Кіровограді активісти велосипедного руху члени місцевого велоклубу "Там, де ми" 26 травня. З цієї нагоди до міста з’їдуться шанувальники активного способу життя з усієї України. Також у рамках акції відбудеться конкурс "Міс "Велодрайв", учасниці якого не просто популяризуватимуть здоровий спосіб життя, а й своєю активністю сприятимуть розвитку велосипедного руху в нашому місті.

Програма заходу передбачає нескладні спортивно-розважальні конкурси на вправність і граційність керування велосипедом. Додаткові бали для перемоги дадуть голоси вболівальників.

Захід відбудеться у гаю десантників. Переможниці конкурсу у різних номінаціях отримають відзнаки та нагороди.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35503 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua