МЕНЮ


29 серпень 2014 - 18:47

Для тих, до кого туго доходить


Про рішення виконкому Кіровоградської міської ради за 12 серпня 2014 року № 377 "Про тимчасове обмеження в м. Кіровограді використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів на час проведення антитерористичної операції на сході України" уже повідомлялося і на сайті міськради, і у ЗМІ.

Та не до всіх шанувальників піротехніки дійшло, що це рішення стосується кожного. Так, днями у Кіровограді знову лунали приватні салюти. Тому прес-служба міської ради вирішила нагадати любителям цього діла про 377-е рішення виконкому ось яким повідомленням: "Даним рішенням у Кіровограді на час проведення антитерористичної операції на сході України обмежується використання в закладах ресторанного господарства, торгівлі, побутового обслуговування та розважального бізнесу салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів при проведенні дискотек, святкувань, інших масових заходів.

Відповідно до статті 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради є обов’язковими для виконання всіма розташованими на території міста Кіровограда закладами ресторанного господарства та розважального бізнесу".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36532 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua