МЕНЮ


1 березень 2016 - 13:21

«Дніпро-Кіровоград» роз’яснило, як правильно обрахувати вартість водопостачання за лютий


За словами комерційного директора ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Олександра Головченка, кількість спожитих в лютому кубометрів потрібно розподілити навпіл, а далі множити на два тарифи.
– Люди передають нам показники лічильників декількома варіантами: телефоном, при особистому відвідуванні абонентного відділу та через файли оплати при оплаті послуг водопостачання та водовідведення, – пояснює Головченко. – Абоненти повинні сплатити за лютий, згідно з законом, до двадцятого березня. Під час розрахунків вони повинні нам повідомити показники лічильника, які були станом на кінець лютого. Тоді ці показники ми розподілимо пропорційно до календарних днів – тобто, перші чотирнадцять днів ми порахуємо за старим тарифом, а ті п'ятнадцять днів, які залишаться до двадцять дев’ятого лютого, – за новим. Фактично, це буде зроблено в автоматичному режимі, головне для абонента – повідомити свої показники за лютий. В абонентну книжку так і потрібно записати – спожиті за лютий кубометри, половина з яких помножена на старий тариф, половина – на новий. Аналогічно мають вчинити і споживачі, які не мають лічильників (розраховуються по нормі).
Варто зазначити про те, що якщо людина оформила субсидію, то обов’язковий платіж залишається незмінним – він прив’язаний не до кількості спожитих послуг, а до рівня доходів громадян, – а кубометри так само розділяються п’ятдесят на п’ятдесят і обраховуються, як описано вище.
Тариф для абонентів у приватному секторі (будинки на одного власника з одним вводом водопостачання) залишаються незмінними.
Нагадаємо, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 15 лютого 2016 року вводить в дію нові тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) в розмірі 7,29 грн./м3, тарифи на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – в розмірі 6,71 грн./м3.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42525 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua