МЕНЮ


19 липень 2013 - 12:32

Дніпро, літо, рок-н-рол


12 липня в дніпропетровському заміському парку "Новоселиця" стартував міжнародний музичний фестиваль The Best City.UA. Побували на ньому й наші кореспонденти – Ігор Толмачов (фото) та Наталія Піцюка.

Відкриття фестивалю не лишилося непоміченим й у самому Дніпропетровську, адже містом проїхала колона зі 1540 байкерів на чолі з віце-прем’єр-міністром України головою оргкомітету фестивалю Олександром Вілкулом. Кількість байкерів виявилася рекордною, а тому була зафіксована "Книгою рекордів України".

Фестиваль зібрав близько 100 000 глядачів і 120 артистів із різних країн. Найпопулярніші гурти – Scorpions, Hurts, Guano Apes, Enter Shikari, Lacuna Coil, "Мумий Тролль", "Ленинград", "Сплин", "Би-2", "Ночные Снайперы", "Дельфин", "ВВ", "Kozak System", "ТНМК" та "Мотор’ролла" – виступали на головній сцені фестивалю. Проте молодим рок-колективам також дали змогу заявити про себе на окремій сцені.

Атмосфера на фестивалі була дружньою і веселою. На піщаних пляжах приймали сонячні ванни та купалися в Дніпрі відпочивальники. У таборі байкерів ходили кремезні хлопці в шкіряному одязі й стояли потужні байки. Розваги тут також були своєрідними: конкурс мокрих майок, атракціон "Родео" тощо. Був на фестивалі й театр козацького бою "Спас" (Запоріжжя). "Козаки" отаборилися окремо від усіх, мали своє містечко й до пори до часу звертали на себе увагу лише традиційним зовнішнім виглядом, коли водили коней до води. 13 липня у своєму містечку показали виставу "Як козаки листа турецькому султану писали". А от 14 липня, в останній день фестивалю, вразили публіку неймовірною реконструкцією Хотинської битви. Коні, гарматні постріли та зброя занурили глядачів в атмосферу 17-го століття.

Окрім усього згаданого, були на фестивалі й інші розваги: вечірки, майстер-класи, вистави. Але щойно розпочинався концерт на головній сцені, життя навколо зупинялося. Адже якими б різними не були люди, що там зібралися, усіх їх об’єднувала любов до музики.

Підсумовуючи, можна сказати, що три фестивальних дні були днями стовідсоткового драйву.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35495 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua