МЕНЮ


26 лютий 2010 - 08:04

ДО 75-РІЧЧЯ – РЕМОНТ І ГРОШОВІ ВИНАГОРОДИ


Протягом багатьох років підприємство не лише дає змогу глухим та з вадами слуху кіровоградцям працювати, непогано при цьому заробляючи, а й виділяє частину зі свого прибутку на створення інфраструктури міської та обласної організацій УТОГ. Чотирнадцять років тому під час глибокої економічної кризи колектив заводу розпочав реалізацію бізнес-програми, успішне втілення якої дало змогу переорієнтувати виробництво на випуск торговельного обладнання, налагодити чіткий механізм роботи з покупцями продукції. Протягом останніх півтора десятка літ на підприємстві реконструйовано виробничі корпуси №№ 4 та 5, зведено склад готової продукції, магазин і виставковий зал. Придбано нове обладнання, капітально відремонтовано всі виробничі корпуси й гуртожиток заводу. Встановлено автономні системи опалення в гуртожитку. Нині Кіровоградське навчально-виробниче підприємство УТОГ – це сучасне, фінансово й економічно незалежне, платоспроможне виробництво зі статутним фондом у чотири мільйони гривень. Очолює його талановитий адміністратор та організатор Федір Фомін.

Саме він і розпочав урочистості з нагоди 75-річчя підприємства, розказавши присутнім на святі про минулий та нинішній дні заводу. Привітати всіх причетних до славної дати завітали й міський голова Володимир Пузаков та його заступник Валентина Пупишева. Вони відзначили вагомий внесок підприємства у створення економічного потенціалу Кіровограда, згадавши при цьому не лише його високі виробничі показники, а й вчасну виплату в повному обсязі працівникам заводу заробітної плати. Володимир Пузаков повідомив присутнім про запланований міською владою ремонт другого поверху Будинку культури обласної організації УТОГ (перший поверх торік уже полагоджено за кошти з міського бюджету). А також пообіцяв, відповідаючи на запитання із залу, що, допоки він – міський голова, нікому не дозволить відібрати це приміщення в обласної організації УТОГ.

Володимир Пузаков та Валентина Пупишева вручили директорові заводу Федорові Фоміну нагороду всьому колективу підприємства – грамоту Кіровоградської міської ради і її виконавчого комітету та картину для Будинку культури, а п’ятдесятьом працівникам підприємства – грошову винагороду від міської влади.
До привітань колишніх і нинішніх працівників заводу долучилися також голова Ленінської районної в місті Кіровограді ради Петро Романюк, заступник голови УТОГ Володимир Цимбалюк, перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту ОДА Олександр Догаров та інші. Вони вручили колек- тиву підприємства і окремим його працівникам грамоти, подяки, цінні подарунки. Після врочистої частини заходу відбувся концерт, у якому взяли участь художні колективи Будинку культури обласної організації УТОГ.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3772 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua