МЕНЮ


28 червень 2012 - 15:14

До армії - з урочистими проводами


Нещодавно в Кіровоградському об’єднаному міському військовому комісаріаті завершився весняний призов на строкову службу військовозобов’язаних громадян. Про його результати розповідає міський військовий комісар підполковник Олександр Зіньковський:

– Протягом квітня – травня до лав ЗС України та інших військових формувань з обласного центру направлено 168 осіб. На медичну ж комісію було викликано 2619 громадян. Мушу констатувати, що лікарі звертають увагу на незадовільний стан здоров’я багатьох призовників. Через серцево-судинні, органів травлення захворювання, плоскостопість тощо одного юнака визнано не придатним до військової служби зі зняттям з військового обліку, 137 осіб – не придатними до військової служби в мирний час та обмежено придатними у воєнний, 102 – такими, що потребують лікування.

Не пройшов у повному обсязі повного медичного обстеження без поважних причин у встановлений термін під час проходження медичної комісії 241 призовник. Збільшилась кількості громадян призовного віку, які не з’явилися до призовної дільниці – таких виявилося 698 осіб. Та їм не варто сподіватися, що вони можуть безкарно ігнорувати вимоги законодавства щодо строкової служби. На кожного з них складено постанову-протокол про адміністративну відповідальність, яку ухильникам вручають працівники Державної виконавчої служби. У випадку подальшого ігнорування ними вимог законодавства щодо служби в армії можливим є притягнення цих юнаків до кримінальної відповідальності.

Та все ж, незважаючи на названі перепони, своє завдання з відправлення навесні 2012 року призовників до ЗС України та інших військових формувань комісаріат виконав. На початку призову, шостого квітня, у залі обласної філармонії відбулося врочисте відправлення молодого поповнення армії з міста на строкову військову службу. Цей захід вирішено зробити традиційним. Наступне врочисте відправлення молодого поповнення з Кіровограда на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань відбудеться в обласній філармонії на початку жовтня. Плануємо запросити на ці проводи родичів призовників, ветеранів, керівництво міста й Кіровоградського району, аби юнаки відчули, що йдуть виконувати почесний обов’язок і що ними пишаються як майбутніми захисниками країни.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38724 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua