МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:49

До дня міста в Кропивницькому запустять іще два водограї


До Дня міста в Кропивницькому запустять фонтан у Ковалівському парку та біля театру корифеїв пам’ятник-водограй «Наталка Полтавка».
Розпорядження провести необхідні роботи надав заступник міського голови Олександр Мосін на нараді з керівниками підприємств ЖКГ у понеділок, шостого серпня.
Зокрема, Олександр Мосін доручив директорові міського водопровідно-каналізаційного господарства ОКВП «Дніпро – Кіровоград» Валентині Давидчук залучити необхідні бригади до підготовки та запуску цих фонтанів.
Крім того, посадовець наголосив на необхідності благоустрою території біля скульптури «Наталка Полтавка» (серед іншого і прибрати сміття, оскільки недобросовісні містяни його там лишають чимало після свого «відпочинку»).
Влада розбереться з довгобудом на Ковалівці
Влада Кропивницького з’ясувала, кому належить ділянка на Ковалівці (на проспекті Перемоги, 10а), де вже понад 20 років стоїть недобудова.
Про сказане йшлося в понеділок, шостого серпня, у міській раді на нараді з керівниками комунальних підприємств.
За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, землекористувачем цієї ділянки є гаражний кооператив «Інгул». Посадовець доручив управлінню ЖКГ спільно з управлінням земельних ресурсів перевірити, чи сплачують кошти за користування земельною ділянкою.
Якщо землекористувач перебуває у стадії банкрутства, то потрібно розпочати процедуру повернення ділянки у власність міської громади.
Варто зауважити, що цей довгобуд не лише псує вигляд міста. Там часто граються діти, що для них є небезпечно. До того ж він став «прихистком» для наркоманів та волоцюг.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41308 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua