МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:03

До DOBRE приєдналися нові громади з Кіровоградщини


Четвертого жовтня в прес-центрі Українського кризового медіа-центру Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами (ОТГ).
Партнерство встановлено задля підтримки реформи децентралізації, ефективного реагування на пріоритети громадян завдяки належному управлінню ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та посилення залучення громадян до прийняття рішень. Підтримку буде надано через програму «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
У конкурсному відборі взяли участь 62 громади з Івано-Франківської, Тернопільської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської, Херсонської і Миколаївської областей, які об’єднались на добровільних засадах, провели місцеві вибори, а також населення яких – не менше п’яти тисяч жителів. Конкурсна комісія, що складалася з експертів програми USAID DOBRE, Мінрегіону та партнерських проектів з міжнародної технічної допомоги, провела відбір відповідно до визначених критеріїв. Серед громад-переможців конкурсного відбору – дві з Дніпропетровської, три – з Івано-Франківської, п’ять – з Кіровоградської, три – з Миколаївської, шість – із Тернопільської, дві – з Харківської та чотири – з Херсонської областей.
– Я приємно вражений бажанням громад прагнути до змін на краще. Цього разу ми відібрали 32 громади-фіналістки, які отримали від нас практичне завдання. І 25 із них вітаю сьогодні з перемогою та офіційно заявляю про наше партнерство, – зазначив директор програми USAID DOBRE Беррі Рід (на знімку ліворуч).
Новими громадами–партнерами програми USAID DOBRE в Кіровоградській області стали такі ОТГ: Дмитрівська сільська, Новопразька селищна, Смолінська селищна, Помічнянська й Компаніївська селищна.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.423 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua